Leipzig naar tweede plaats Bundesliga
LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft zich op de tweede plaats in de Bundesliga genesteld. De ploeg van trainer Julian Nagelsmann versloeg 1. FC Köln in de eigen Red Bull Arena met 4-1. Leipzig verkleinde de achterstand op koploper Borussia Mönchengladbach, dat met 2-0 verloor bij 1. FC Union Berlin, tot één punt. Op basis van het doelsaldo staat Leipzig boven Bayern München, dat evenveel punten heeft.
Timo Werner luisterde zijn tweehonderdste wedstrijd in de Bundesliga op met de openingstreffer. De 23-jarige spits maakte zijn twaalfde doelpunt van het seizoen na knullig balverlies van een Keulse verdediger. Emil Forsberg scoorde twee keer voor Leipzig, uit een strafschop en een vrije trap.
Bij 1. FC Köln zat de nieuwe trainer Markus Gisdol voor het eerst op de bank. Gisdol had een basisplaats over voor Kingsley Ehizibue (ex-PEC Zwolle). De ploeg uit Keulen staat met zeven punten op de voorlaatste plaats, alleen Paderborn heeft minder punten (vijf).
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Bayern München heeft de eerste prijs van het seizoen alweer binnen. De club uit Beieren versloeg Borussia Dortmund in de strijd om de Duitse Supercup (2-1).
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer José Mourinho is met een zwaarbevochten zege aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van Real Madrid begonnen. Invaller Carlos Espí maakte in blessuretijd van de uitwedstrijd tegen Espanyol het winnende doelpunt voor de bezoekers (1-2).
4 uur geledenZEIST (ANP) - Pep Guardiola was de eerste keus van de KNVB voor de functie van bondscoach van het Nederlands elftal. "We wisten al vrij snel dat hij een sabbatical wilde houden en Arne Slot was de volgende op de lijst", vertelt directeur topsport Nigel de Jong van de Nederlandse voetbalbond in een gesprek met de NOS.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam drie keer een voorsprong verspeeld. Het aantrekkelijke duel eindigde in een gelijkspel (3-3).
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van Monza (4-1).
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is met een grote nederlaag aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi verloor de uitwedstrijd tegen Brentford met 3-0. Keane Lewis-Potter, Vitaly Janelt en Michael Kayode maakten de doelpunten.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van AZ hebben Feyenoord de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd. De ploeg uit Alkmaar was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen.
8 uur geleden