Leipzig mist Olmo nog tegen Paris Saint-Germain
LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig reist zonder middenvelder Dani Olmo af naar Parijs, waar het dinsdag in de Champions League voetbalt tegen Paris Saint-Germain. Spaans international Olmo herstelt nog van een in september opgelopen spierblessure, maar maakt mogelijk zaterdag in het competitieduel met Greuther Fürth zijn rentree.
De 23-jarige Olmo had van zijn club extra vakantie gekregen nadat hij eerst met de Spaanse nationale ploeg had deelgenomen aan het EK en vervolgens ook nog op de Olympische Spelen actief was geweest. Hij kwam pas twee keer in actie voor zijn ploeg. Leipzig reist verder met een fitte selectie af naar de Franse hoofdstad, waar de ploeg na twee nederlagen in de Champions League hoopt op een goed resultaat.
Beide ploegen troffen elkaar in de halve finale van het verkorte toernooi van 2019-2020, toen won PSG. Het afgelopen seizoen speelden ze in de groepsfase tegen elkaar, beide keren won de thuisploeg.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
3 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
5 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
7 uur geleden