Leipzig - Liverpool in Champions League in Boedapest
LEIPZIG (ANP) - Het eerste duel tussen RB Leipzig en Liverpool in de achtste finales van de Champions League wordt in de Hongaarse hoofdstad Boedapest gespeeld. De clubs treffen elkaar vanwege de reisrestricties als gevolg van het coronavirus op dinsdag 16 februari niet in Duitsland, maar in de Puskás Arena in Boedapest.
Leipzig, de club van Justin Kluivert, moest op zoek naar een andere locatie omdat het Liverpool niet in eigen stadion kan ontvangen. De Duitse regering laat op dit moment geen vliegtuigen vanuit Groot-Brittannië landen, vanwege de besmettelijke Britse variant van het coronavirus. Om een reglementaire nederlaag te voorkomen, moest Leipzig een alternatief bedenken. Londen was ook een optie, maar de keuze viel op Boedapest.
De return op Anfield, het stadion van Liverpool, is op woensdag 10 maart.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
7 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
8 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
10 uur geleden