Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leipzig-coach Rose houdt nog rekening met Bellingham bij Real

Leipzig-coach Rose houdt nog rekening met Bellingham bij Real

LEIPZIG (ANP/DPA/RTR) - Trainer Marco Rose van RB Leipzig gelooft pas dat Jude Bellingham dinsdag bij Real Madrid niet meespeelt als de Engelse voetballer er niet bij is. Dat zei de coach van de Duitse ploeg aan de vooravond van de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League die dinsdag (21.00 uur) wordt gespeeld.

Bellingham verstuikte zaterdag zijn enkel in de overwinning van Real op concurrent Girona. De club liet weten dat ze het herstel van de Engelse international in de gaten houden. Volgens Spaanse media is de voetballer drie weken uitgeschakeld.

Rose is er echter niet van overtuigd dat Bellingham zal ontbreken. "Ik wil niet geloven dat hij er niet bij is, totdat hij morgen niet in het stadion is. Ik ken Jude, hij zal er alles aan doen om te kunnen spelen in een Champions League-wedstrijd."

Juiste plek

De coach die een jaar met hem werkte bij Borussia Dortmund denkt dat Bellingham bij Real op de juiste plek zit. "Het verbaast me niet dat hij zo'n impact maakt, ik ben wel verrast dat hij zo vaak scoort." Bellingham maakte zestien competitietreffers en scoorde vier keer in de Champions League voor Real Madrid.

De coach kijkt naar de eigen kansen in het dubbele treffen tegen de recordwinnaar van de Champions League. "We weten hoe goed ze zijn. Maar wij zijn ook niet slecht en hebben goede voetballers in de ploeg. We zullen er alles aan doen." Rose heeft met Dani Olmo en Xavi Simons twee spelers in de ploeg die stammen uit de jeugdopleiding van Reals rivaal Barcelona. "Ik verwacht dat zij het verschil voor ons maken", zei hij.

Meer uit Voetbal

Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

8 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

10 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

11 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

11 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

13 uur geleden
Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

13 uur geleden
AZ verslaat Sparta en klimt naar vijfde plaats in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.

14 uur geleden