Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leipzig-coach Rose houdt nog rekening met Bellingham bij Real

Leipzig-coach Rose houdt nog rekening met Bellingham bij Real

LEIPZIG (ANP/DPA/RTR) - Trainer Marco Rose van RB Leipzig gelooft pas dat Jude Bellingham dinsdag bij Real Madrid niet meespeelt als de Engelse voetballer er niet bij is. Dat zei de coach van de Duitse ploeg aan de vooravond van de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League die dinsdag (21.00 uur) wordt gespeeld.

Bellingham verstuikte zaterdag zijn enkel in de overwinning van Real op concurrent Girona. De club liet weten dat ze het herstel van de Engelse international in de gaten houden. Volgens Spaanse media is de voetballer drie weken uitgeschakeld.

Rose is er echter niet van overtuigd dat Bellingham zal ontbreken. "Ik wil niet geloven dat hij er niet bij is, totdat hij morgen niet in het stadion is. Ik ken Jude, hij zal er alles aan doen om te kunnen spelen in een Champions League-wedstrijd."

Juiste plek

De coach die een jaar met hem werkte bij Borussia Dortmund denkt dat Bellingham bij Real op de juiste plek zit. "Het verbaast me niet dat hij zo'n impact maakt, ik ben wel verrast dat hij zo vaak scoort." Bellingham maakte zestien competitietreffers en scoorde vier keer in de Champions League voor Real Madrid.

De coach kijkt naar de eigen kansen in het dubbele treffen tegen de recordwinnaar van de Champions League. "We weten hoe goed ze zijn. Maar wij zijn ook niet slecht en hebben goede voetballers in de ploeg. We zullen er alles aan doen." Rose heeft met Dani Olmo en Xavi Simons twee spelers in de ploeg die stammen uit de jeugdopleiding van Reals rivaal Barcelona. "Ik verwacht dat zij het verschil voor ons maken", zei hij.

Meer uit Voetbal

Guardiola ziet Manchester City veel kansen missen in Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."

1 uur geleden
Dick Advocaat: 'Na het WK stop ik als trainer'

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.

5 uur geleden
Liverpool-coach Slot gefrustreerd over gebrek aan kansen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.

11 uur geleden
Liverpool kan thuis niet winnen van Leeds United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

12 uur geleden
Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

19 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

22 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

1 dag geleden