Leipzig blijft aan kop in de Bundesliga
DORTMUND (ANP) - RB Leipzig blijft voorlopig lijstaanvoerder in de Bundesliga. De club knokte zich in de uitwedstrijd tegen Borussia Dortmund naar een gelijkspel: 3-3.
Borussia Dortmund leidde bij rust met 2-0, met dank aan doelpunten van Julian Weigl en Julian Brandt. Timo Werner bracht de bezoekers met twee doelpunten op gelijke hoogte. Jadon Sancho zette de thuisploeg op 3-2, waarna invaller Patrik Schick de eindstand bepaalde.
Borussia Mönchengladbach kan woensdag in punten gelijk komen met Leipzig. De club moet daarvoor van hekkensluiter Paderborn winnen. Borussia Dortmund houdt een achterstand van vier punten op Leipzig.
Trainer Alfred Schreuder won met TSG 1899 Hoffenheim de uitwedstrijd tegen 1. FC Union Berlin: 0-2. Ihlas Bebou en Christoph Baumgartner scoorden na rust voor de bezoekers. Philipp Max hielp FC Augsburg met twee doelpunten aan een thuiszege op Fortuna Düsseldorf: 3-0.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
10 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
19 uur geleden