Leipzig blijft aan kop in de Bundesliga
DORTMUND (ANP) - RB Leipzig blijft voorlopig lijstaanvoerder in de Bundesliga. De club knokte zich in de uitwedstrijd tegen Borussia Dortmund naar een gelijkspel: 3-3.
Borussia Dortmund leidde bij rust met 2-0, met dank aan doelpunten van Julian Weigl en Julian Brandt. Timo Werner bracht de bezoekers met twee doelpunten op gelijke hoogte. Jadon Sancho zette de thuisploeg op 3-2, waarna invaller Patrik Schick de eindstand bepaalde.
Borussia Mönchengladbach kan woensdag in punten gelijk komen met Leipzig. De club moet daarvoor van hekkensluiter Paderborn winnen. Borussia Dortmund houdt een achterstand van vier punten op Leipzig.
Trainer Alfred Schreuder won met TSG 1899 Hoffenheim de uitwedstrijd tegen 1. FC Union Berlin: 0-2. Ihlas Bebou en Christoph Baumgartner scoorden na rust voor de bezoekers. Philipp Max hielp FC Augsburg met twee doelpunten aan een thuiszege op Fortuna Düsseldorf: 3-0.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
4 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
6 uur geledenKRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
18 uur geleden