Leiding Manchester United tempert verwachtingen
MACHESTER (ANP) - Supporters van Manchester United hoeven komende zomer voorlopig niet op spectaculaire aankopen te rekenen. Dat vertelde vicevoorzitter Ed Woodward tijdens een videocall met fans van zijn club.
"Ook het voetbal staat voor een grote uitdaging", doelde Woodward op de gevolgen van het coronavirus. "Het wordt een heel andere transfermarkt. Natuurlijk heeft sportief succes veel prioriteit, maar we moeten eerst duidelijkheid hebben over de impact. Pas dan kunnen we voorzichtig terug naar de oude situatie."
Manchester United werd voor de uitbraak van het coronavirus in verband gebracht met aanvallers als Harry Kane (Tottenham Hotspur) en Jadon Sancho (Borussia Dortmund).
Woodward wil voorlopig niet eens over mogelijke aanwinsten praten. "Laten we nu eerst een kijken of we de Premier League kunnen uitspelen, desnoods achter gesloten deuren. Het voetbal is pas weer terug als er fans op de tribune zitten."
Meer uit Voetbal
PHILADELPHIA (ANP/DPA) - De Franse aanvoerder Kylian Mbappé heeft zijn ploeggenoten geprezen, omdat ze het hoofd koel wisten te houden bij de 1-0-zege in de achtste finale van het WK op Paraguay. De vedette benadrukte echter dat zij ook weten hoe ze lelijk moeten spelen.
7 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan in de achtste finale van het WK tegen gastland Mexico mogelijk nog niet beschikken over Reece James. De rechtsback ontbrak op de laatste training van het Engelse elftal voorafgaand aan het duel in het Aztekenstadion, in de nacht van zondag op maandag (02.00 uur Nederlandse tijd).
37 minuten geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk speelt donderdag (22.00 uur Nederlandse tijd) in de kwartfinales van het WK voetbal in Boston tegen Marokko. Het elftal van bondscoach Didier Deschamps won in de nacht van zaterdag op zondag in de achtste finales van Paraguay met 1-0. De Franse spits Kylian Mbappé besliste het duel in Philadelphia twintig minuten voor tijd met een rake strafschop.
8 uur geledenTUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).
11 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk begint met Kylian Mbappé, Bradley Barcola, Michael Olise en Ousmane Dembélé in de voorste linie aan de achtste finales van het WK voetbal tegen Paraguay. De winnaar van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium speelt in de kwartfinales tegen Marokko.
11 uur geledenHOUSTON (ANP) - Marokko heeft zich als eerste land geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De formatie van bondscoach Mohamed Ouahbi, die in de vorige ronde na strafschoppen won van het Nederlands elftal, versloeg in Houston na een matige wedstrijd medegastland Canada met 3-0.
12 uur geledenGSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben de finale van het Elite16-toernooi in Gstaad bereikt. Het Nederlandse koppel versloeg in de halve finale de Brazilianen Evandro Gonçalves en Arthur Lanci in drie sets: 27-25 16-21 15-10.
12 uur geleden