Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leiding Manchester United tempert verwachtingen

Leiding Manchester United tempert verwachtingen

MACHESTER (ANP) - Supporters van Manchester United hoeven komende zomer voorlopig niet op spectaculaire aankopen te rekenen. Dat vertelde vicevoorzitter Ed Woodward tijdens een videocall met fans van zijn club.

"Ook het voetbal staat voor een grote uitdaging", doelde Woodward op de gevolgen van het coronavirus. "Het wordt een heel andere transfermarkt. Natuurlijk heeft sportief succes veel prioriteit, maar we moeten eerst duidelijkheid hebben over de impact. Pas dan kunnen we voorzichtig terug naar de oude situatie."

Manchester United werd voor de uitbraak van het coronavirus in verband gebracht met aanvallers als Harry Kane (Tottenham Hotspur) en Jadon Sancho (Borussia Dortmund).

Woodward wil voorlopig niet eens over mogelijke aanwinsten praten. "Laten we nu eerst een kijken of we de Premier League kunnen uitspelen, desnoods achter gesloten deuren. Het voetbal is pas weer terug als er fans op de tribune zitten."

Meer uit Voetbal

UEFA-baas Čeferin 'niet geïnteresseerd' in voorzitterschap FIFA

NYON (ANP/RTR/BELGA) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA stelt zich niet beschikbaar als kandidaat voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA bij de verkiezing in maart. "Ik ben niet geïnteresseerd", zei de Sloveense bestuurder in de Britse podcast The Rest is Politics.

1 uur geleden
Infantino: FIFA wil voetbalkloof verkleinen met investeringen

SANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.

7 uur geleden
FC Barcelona scoort vijf keer in uitduel met Elche

ELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).

10 uur geleden
PSG verliest ondanks twee treffers van Torres punten in Rennes

RENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.

10 uur geleden
AC Milan wint van Torino in Serie A

TURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.

10 uur geleden
Atlético Madrid blijft tegen Villarreal steken op gelijkspel

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.

14 uur geleden
Cambuur: fans liepen brandwonden, gehoorschade en oogletsel op

LEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.

15 uur geleden