Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leider Vlasov uit Ronde van Zwitserland vanwege corona

Leider Vlasov uit Ronde van Zwitserland vanwege corona

NOVAZZANO (ANP) - Aleksandr Vlasov verlaat de Ronde van Zwitserland. De Rus van Bora-hansgrohe, die donderdag de vijfde etappe won en de leiding in het klassement nam, testte positief op het coronavirus. Zijn Duitse ploeggenoot Anton Palzer verlaat de rittenkoers ook vanwege het virus.

Ook andere wielerteams in de Ronde van Zwitserland zijn getroffen door corona. Alpecin-Fenix trok de gehele ploeg vrijdag terug vanwege twee positieve gevallen. De formatie van Bahrain Victorious doet ook niet meer mee vanwege meerdere positieve coronatesten.

Voor de start van de zesde etappe testte verder de Zwitser Marc Hirschi van UAE Team Emirates positief, net als vier renners van EF Education. Naast Hirschi haalt UAE Team Emirates ook Joël Suter, kamergenoot van Hirschi, uit de wedstrijd. De Deen Mikkel Bjerg, die namens UAE Team Emirates meedoet in de Ronde van Slovenië, heeft ook het coronavirus.

Jumbo-Visma

De Nederlandse ploeg Jumbo-Visma besloot donderdag, vanwege het coronavirus, al de hele ploeg uit de koers in Zwitserland te halen. Bij INEOS Grenadiers testte Adam Yates positief, bij Team DSM gold dat voor de Nederlander Cees Bol en de Denen Søren Kragh Andersen en Casper Pedersen.

Aan de Ronde van Zwitserland, die tot en met zondag duurt, doen 22 wielerploegen mee.

Meer uit Sport

Griekspoor uitgeschakeld in Rome door Belg Blockx

ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.

10 uur geleden
Van der Breggen grijpt macht in voorlaatste rit Vuelta Femenina

LES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.

13 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.

14 uur geleden
Magnier pakt zege en roze trui in ontsierde eerste etappe Giro

BOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.

15 uur geleden
Goud voor judoka Gersjes bij grandslamtoernooi in Astana

ASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.

15 uur geleden
NOC*NSF wil spoedoverleg met VWS over subsidieregeling clubs

ARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.

17 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar grastoernooi van Rosmalen

DEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.

19 uur geleden