Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leicester wint ook uitduel met Aston Villa

Leicester wint ook uitduel met Aston Villa

BIRMINGHAM (ANP) - Leicester City blijft de belangrijkste uitdager van koploper FC Liverpool. De landskampioen van 2016 vestigde in de gewonnen uitwedstrijd tegen Aston Villa (1-4) een clubrecord. Leicester won de achtste competitiewedstrijd op een rij.

Jamie Vardy vierde zijn vijftiende en zestiende competitietreffer. Kelechi Iheanacho en Jonny Evans maakten de overige doelpunten voor Leicester in Birmingham. Jack Grealish scoorde in blessuretijd van de eerste helft bij een achterstand van 2-0 voor Aston Villa, waarvoor Anwar El Ghazi de hele wedstrijd speelde.

Nummer twee Leicester heeft acht punten minder dan Liverpool, dat zaterdag eenvoudig won van Bournemouth (3-0). Manchester City staat derde. De kampioen verloor zaterdag van Manchester United (1-2) en heeft al 14 punten minder dan Liverpool.

Jetro Willems won met Newcastle United voor eigen publiek van Southampton (2-1). Federico Fernández maakte in de 87e minuut het beslissende doelpunt voor de thuisploeg. Sheffield United was met 2-1 te sterk voor Norwich City. Enda Stevens en George Baldock passeerden doelman Tim Krul namens de nummer acht van de Premier League.

Meer uit Voetbal

Raphinha helpt Barcelona met hattrick langs Sevilla

SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.

5 uur geleden
Fortuna Sittard klimt naar zesde plaats na zege bij Willem II

TILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.

5 uur geleden
Ajax komt thuis niet verder dan gelijkspel tegen Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.

6 uur geleden
Sc Heerenveen boekt bij Sparta tweede zege van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.

8 uur geleden
Dortmund neemt koppositie weer over na nipte zege bij Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.

8 uur geleden
AS Roma en Malen spelen gelijk in topper tegen Internazionale

ROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.

8 uur geleden
ADO na gelijkspel tegen Cambuur nog altijd zonder Eredivisiezege

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.

10 uur geleden