Leicester wint ook uitduel met Aston Villa
BIRMINGHAM (ANP) - Leicester City blijft de belangrijkste uitdager van koploper FC Liverpool. De landskampioen van 2016 vestigde in de gewonnen uitwedstrijd tegen Aston Villa (1-4) een clubrecord. Leicester won de achtste competitiewedstrijd op een rij.
Jamie Vardy vierde zijn vijftiende en zestiende competitietreffer. Kelechi Iheanacho en Jonny Evans maakten de overige doelpunten voor Leicester in Birmingham. Jack Grealish scoorde in blessuretijd van de eerste helft bij een achterstand van 2-0 voor Aston Villa, waarvoor Anwar El Ghazi de hele wedstrijd speelde.
Nummer twee Leicester heeft acht punten minder dan Liverpool, dat zaterdag eenvoudig won van Bournemouth (3-0). Manchester City staat derde. De kampioen verloor zaterdag van Manchester United (1-2) en heeft al 14 punten minder dan Liverpool.
Jetro Willems won met Newcastle United voor eigen publiek van Southampton (2-1). Federico Fernández maakte in de 87e minuut het beslissende doelpunt voor de thuisploeg. Sheffield United was met 2-1 te sterk voor Norwich City. Enda Stevens en George Baldock passeerden doelman Tim Krul namens de nummer acht van de Premier League.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - In drie uitverkochte bioscoopzalen in Rotterdam keken in de nacht van vrijdag op zaterdag 1150 supporters van het Kaapverdische voetbalelftal naar de WK-wedstrijd uit de zestiende finales tegen Argentinië. Dat die eindigde in 3-2 voor de Argentijnen, mocht volgens organisator Jorge da Veiga de pret niet drukken. "Wij zien het alsof wij het WK hebben gewonnen."
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Oranje-international Marten de Roon heeft na de uitschakeling op het WK voetbal tegen Marokko via Instagram de Nederlandse supporters bedankt. "Ik ben de trainer, de jongens, de staf en het Nederlands publiek (behalve de racistische kneuzen) zo ontzettend dankbaar voor de ongelooflijke steun", schreef hij.
2 uur geledenMIAMI GARDENS (ANP) - Argentinië speelt dinsdag in de achtste finales van het WK voetbal tegen Egypte in Atlanta. Het elftal van bondscoach Lionel Scaloni had in Miami Gardens grote moeite met het verrassend sterke Kaapverdië dat pas in de verlenging met 3-2 werd verslagen. Na de reguliere speeltijd was het 1-1.
10 uur geledenMIAMI GARDENS (ANP) - Lionel Messi (39) heeft zijn record als WK-topscorer aller tijden met een doelpunt tegen Kaapverdië nog scherper gesteld. Hij schoot raak in de 29e minuut en zette Argentinië op een 1-0-voorsprong. De Argentijnse wereldster heeft nu twintig WK-doelpunten op zijn naam staan. Messi is aan zijn zesde WK bezig en maakte zijn 124e doelpunt in zijn 203e interland.
12 uur geledenMIAMI GARDENS (ANP) - Kaapverdië begint met de drie geboren Rotterdammers Sidny Lopes Cabral, Deroy Duarte en Laros Duarte in Miami Gardens aan de zestiende finales op het WK tegen Argentinië. Bondscoach Pedro Leitão Brito verwees de eveneens uit Nederland afkomstige Dailon Livramento, Garry Rodrigues en Jamiro Monteiro naar de reservebank.
12 uur geledenARLINGTON (ANP) - Egypte heeft de achtste finales op het WK voetbal bereikt. De ploeg versloeg Australië in het Dallas Stadium in Arlington na strafschoppen na 1-1 in de reguliere speeltijd en de verlenging. Egypte won de strafschoppenserie met 4-2 na missers van Harry Souttar en Lucas Herrington van Australië.
14 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR/DPA) - De wedstrijd van gastland Mexico tegen Engeland in de achtste finales van het WK voetbal in de nacht van zondag op maandag wordt met zes uur vervroegd vanwege het risico op storm. Dat melden lokale media in Mexico-Stad op basis van bronnen. Wereldvoetbalbond FIFA wilde de verplaatsing nog niet bevestigen tegen persbureau Reuters.
15 uur geleden