Leicester verliest in Premier League van Fulham
LEICESTER (ANP) - Leicester City is er niet in geslaagd om zich naast Tottenham Hotspur en Liverpool aan kop van de Premier League te nestelen. De landskampioen van 2016 ging in eigen stadion verrassend onderuit tegen Fulham: 1-2.
Ademola Lookman en Ivan Cavaleiro brachten de bezoekers uit Londen al voor rust op voorsprong. Leicester City kwam vervolgens niet meer verder dan een treffer van Harvey Barnes in de 86e minuut.
Leicester staat nu vierde, op drie punten van de Spurs en Liverpool. Fulham klom met een tweede competitiezege naar de zeventiende positie.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.
4 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.
11 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München heeft het ziekenhuis verlaten. Dat bevestigde technisch directeur Max Eberl van de recordkampioen vlak voor het bekerduel met 1. FC Magdeburg.
40 minuten geledenVENETIË (ANP) - Internazionale steekt zes dagen voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League niet in blakende vorm. De club won de uitwedstrijd tegen Venezia (0-2) door eigen doelpunten van Matías Moreno en Akor Adams in het laatste kwartier van de wedstrijd.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Franse voetballer Noé Lebreton heeft zijn contract bij NEC tot de zomer van 2030 verlengd. Dat zijn de 22-jarige middenvelder en de club uit Nijmegen overeengekomen.
7 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond heeft de 24 bekerwedstrijden geannuleerd die voor woensdag op het programma stonden. Het besluit volgt op het dodelijke treinongeluk nabij Urda. Dat heeft de Spaanse radiozender COPE bekendgemaakt.
8 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft Feyenoord een boete van 7500 euro en een voorwaardelijke straf van het spelen van een uitwedstrijd zonder publiek opgelegd vanwege het vuurwerkgeweld van de Feyenoord-supporters in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur op 23 augustus. Dat heeft de KNVB woensdag bekendgemaakt.
11 uur geleden