Leicester loopt in op Manchester City
LEICESTER (ANP) - Leicester City is in de Premier League van het Engelse voetbal nummer twee Manchester City tot op 3 punten genaderd. Dat deed het elftal van coach Brendan Rodgers door thuis van West Ham United te winnen, 4-1. De achterstand op koploper Liverpool blijft levensgroot.
Halverwege leidde Leicester met 2-0, door doelpunten Harvey Barnes en Ricardo Pereira. Vlak na rust kwam West Ham dichterbij, door een benutte strafschop van Mark Noble. Ayoze Pérez, ook van elf meter, maakte de 3-1. De Spanjaard scoorde twee minuten voor tijd nogmaals.
Topschutter en international Jamie Vardy van de thuisclub viel kort voor rust geblesseerd uit.
Tottenham klom naar de zesde plaats door de winst op Norwich, dat Tim Krul in het doel had staan. Het werd 2-1. De Zuid-Koreaan Son Heung-Min maakte in de slotfase het winnende doelpunt. Keeper Hugo Lloris maakte na maanden blessureleed zijn rentree bij de Londenaren.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
3 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.
3 uur geleden