Leicester loopt in op Manchester City
LEICESTER (ANP) - Leicester City is in de Premier League van het Engelse voetbal nummer twee Manchester City tot op 3 punten genaderd. Dat deed het elftal van coach Brendan Rodgers door thuis van West Ham United te winnen, 4-1. De achterstand op koploper Liverpool blijft levensgroot.
Halverwege leidde Leicester met 2-0, door doelpunten Harvey Barnes en Ricardo Pereira. Vlak na rust kwam West Ham dichterbij, door een benutte strafschop van Mark Noble. Ayoze Pérez, ook van elf meter, maakte de 3-1. De Spanjaard scoorde twee minuten voor tijd nogmaals.
Topschutter en international Jamie Vardy van de thuisclub viel kort voor rust geblesseerd uit.
Tottenham klom naar de zesde plaats door de winst op Norwich, dat Tim Krul in het doel had staan. Het werd 2-1. De Zuid-Koreaan Son Heung-Min maakte in de slotfase het winnende doelpunt. Keeper Hugo Lloris maakte na maanden blessureleed zijn rentree bij de Londenaren.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
8 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.
9 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).
12 uur geleden