
Leicester City wint weer eens in Premier League
NEWCASTLE (ANP) - Leicester City heeft na twee opeenvolgende remises weer een wedstrijd in de Premier League in winst omgezet. De ploeg van coach Brendan Rodgers zegevierde met 2-1 bij Newcastle United. De treffers op St. James' Park vielen na de rust. James Maddison en Youri Tielemans zorgden voor een voorsprong van 2-0 waarna Andy Carroll het duel in de 82e minuut namens de thuisclub nog spannend maakte. De gelijkmaker bleef echter uit voor Newcastle.
Leicester staat derde op de ranglijst, met 1 punt minder dan koploper Liverpool en nummer 2 Manchester United. De twee titelkandidaten hebben één wedstrijd minder gespeeld dan de nummer 3. Newcastle bezet de vijftiende plek.
Meer uit Voetbal
FREIBURG (ANP) - FC Utrecht heeft ook de derde wedstrijd in de Europa League verloren. De ploeg van trainer Ron Jans ging bij SC Freiburg in Duitsland met 2-0 onderuit. Yuito Suzuki en Vincenzo Grifo scoorden voor de Duitsers.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is in het hoofdtoernooi van de Europa League niet langer puntloos. Het elftal van trainer Robin van Persie won tijdens de derde speelronde in De Kuip met 3-1 van Panathinaikos, dat drie weken geleden thuis onderuitging tegen Go Ahead Eagles (1-2).
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de eerste overwinning geboekt in de Conference League. In een regenachtig Alkmaar versloeg de ploeg van coach Maarten Martens Slovan Bratislava met 1-0.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League voor een grote verrassing gezorgd. De Deventenaren waren voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Aston Villa, dat drie weken eerder nog Feyenoord in De Kuip had verslagen (0-2).
3 uur geledenGDANSK (ANP) - De nieuwe bondscoach Arjan Veurink heeft nog wat langer nodig om een aanvoerster te kiezen voor het Nederlands voetbalelftal. Verdedigster Dominique Janssen is een van de kandidaten en draagt vrijdag de band bij de eerste wedstrijd onder Veurink in en tegen Polen.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De aftrap van de wedstrijd tussen Feyenoord en Panathinaikos in de Europa League is uitgesteld naar 21.00 uur. Dat meldt Feyenoord op de eigen website.
10 uur geledenZURICH (ANP) - Mitchell van der Gaag is na vijf maanden alweer vertrokken bij FC Zürich. De club uit Zwitserland laat weten dat het eerste elftal zich onvoldoende verbetert onder de 54-jarige hoofdtrainer. FC Zürich staat op de achtste plaats in de competitie.
10 uur geleden