Leicester City weet niet te winnen bij Crystal Palace
LONDEN (ANP) - Leicester City, de nummer 2 van de Premier League, is er niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen Crystal Palace te winnen. Het werd in Londen 1-1. Kelechi Iheanacho miste in de eerste helft bij 0-0 een strafschop namens Leicester.
Palace nam na een uur de leiding via Wilfried Zaha, die zelf een aanval opzette, vervolgens struikelde maar alsnog raak schoot met een knappe volley. Voor Zaha was het al zijn achtste doelpunt van het seizoen. Vlak voor tijd maakte Leicester gelijk via Harvey Barnes, die vanaf de rand van het zestienmetergebied raak schoot.
Voor Leicester City was het het tweede gelijkspel op een rij. Zaterdag werd het op eigen veld 2-2 tegen Manchester United. Vanwege het drukke schema stond Jamie Vardy niet in de basis bij Leicester. Halverwege de tweede helft werd hij alsnog ingebracht.
Bij de thuisploeg werd Jaïro Riedewald een kwartier voor tijd gewisseld, zijn ploeggenoot Patrick van Aanholt bleef de hele wedstrijd op de bank.
Meer uit Voetbal
VERONA (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar de Champions League geleid. De international zorgde in het met 2-0 gewonnen duel met Hellas Verona met zijn veertiende doelpunt voor de openingstreffer. Stephan El Shaarawy maakte in de extra tijd het tweede doelpunt.
29 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zich verzekerd van het vijfde Engelse ticket voor de Champions League. De club van trainer Arne Slot speelde in de laatste competitiewedstrijd met 1-1 gelijk tegen Brentford. Ook concurrent Bournemouth kwam niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Nottingham Forest en eindigt als zesde.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich met de nodige moeite gehandhaafd in de Premier League. De club uit Londen won de laatste competitiewedstrijd thuis van Everton met 1-0 en eindigt als zeventiende met 41 punten.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.
8 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.
10 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Een groep Senegalese supporters die sinds de finale van de Afrika Cup in januari gevangen zat in Marokko, mag naar huis. De fans hebben "op humanitaire gronden" gratie gekregen van de Marokkaanse koning ter gelegenheid van het islamitische feest Eid al-Adha. Dat maakte het Marokkaanse koninklijk hof zondag bekend.
12 uur geleden