Leicester City tegen PSV zonder spits Jamie Vardy
LEICESTER (ANP) - Leicester City kan donderdag in de Conference League tegen PSV nog niet beschikken over spits Jamie Vardy. De maker van tien competitietreffers dit seizoen is nog niet hersteld van een knieblessure die hij een maand geleden opliep. "Hij heeft weer op het veld getraind, maar de bal schieten doet nog pijn. Het lijkt er niet op dat hij heel dicht tegen een rentree aan zit", aldus zijn trainer Brendan Rodgers.
Met James Justin, Timothy Castagne, Wesley Fofana en Jonny Evans zijn tot tevredenheid van Rodgers vier spelers wel al teruggekeerd van blessureleed. "Dat stelt ons in staat ons eigen spel te spelen. We komen weer ergens in de buurt van ons niveau, maar zijn daar nog niet. Onze vorm en - nog belangrijker - ons voetbal zijn beter geworden." Leicester staat tiende in de Premier League en speelde afgelopen weekend gelijk tegen Manchester United (1-1).
PSV mist Érick Gutiérrez (schorsing), Armando Obispo, Ryan Thomas en Phillipp Mwene in het uitduel in de kwartfinales van het derde Europese clubtoernooi. De heenwedstrijd begint donderdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.
11 uur geledenGDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.
12 uur geledenMADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
1 dag geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
1 dag geleden