Leicester City tegen PSV zonder spits Jamie Vardy
LEICESTER (ANP) - Leicester City kan donderdag in de Conference League tegen PSV nog niet beschikken over spits Jamie Vardy. De maker van tien competitietreffers dit seizoen is nog niet hersteld van een knieblessure die hij een maand geleden opliep. "Hij heeft weer op het veld getraind, maar de bal schieten doet nog pijn. Het lijkt er niet op dat hij heel dicht tegen een rentree aan zit", aldus zijn trainer Brendan Rodgers.
Met James Justin, Timothy Castagne, Wesley Fofana en Jonny Evans zijn tot tevredenheid van Rodgers vier spelers wel al teruggekeerd van blessureleed. "Dat stelt ons in staat ons eigen spel te spelen. We komen weer ergens in de buurt van ons niveau, maar zijn daar nog niet. Onze vorm en - nog belangrijker - ons voetbal zijn beter geworden." Leicester staat tiende in de Premier League en speelde afgelopen weekend gelijk tegen Manchester United (1-1).
PSV mist Érick Gutiérrez (schorsing), Armando Obispo, Ryan Thomas en Phillipp Mwene in het uitduel in de kwartfinales van het derde Europese clubtoernooi. De heenwedstrijd begint donderdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
3 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
39 minuten geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
3 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.
4 uur geleden