Leicester City tegen PSV zonder spits Jamie Vardy
LEICESTER (ANP) - Leicester City kan donderdag in de Conference League tegen PSV nog niet beschikken over spits Jamie Vardy. De maker van tien competitietreffers dit seizoen is nog niet hersteld van een knieblessure die hij een maand geleden opliep. "Hij heeft weer op het veld getraind, maar de bal schieten doet nog pijn. Het lijkt er niet op dat hij heel dicht tegen een rentree aan zit", aldus zijn trainer Brendan Rodgers.
Met James Justin, Timothy Castagne, Wesley Fofana en Jonny Evans zijn tot tevredenheid van Rodgers vier spelers wel al teruggekeerd van blessureleed. "Dat stelt ons in staat ons eigen spel te spelen. We komen weer ergens in de buurt van ons niveau, maar zijn daar nog niet. Onze vorm en - nog belangrijker - ons voetbal zijn beter geworden." Leicester staat tiende in de Premier League en speelde afgelopen weekend gelijk tegen Manchester United (1-1).
PSV mist Érick Gutiérrez (schorsing), Armando Obispo, Ryan Thomas en Phillipp Mwene in het uitduel in de kwartfinales van het derde Europese clubtoernooi. De heenwedstrijd begint donderdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
7 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.
9 uur geleden