Leicester City tegen PSV zonder spits Jamie Vardy
LEICESTER (ANP) - Leicester City kan donderdag in de Conference League tegen PSV nog niet beschikken over spits Jamie Vardy. De maker van tien competitietreffers dit seizoen is nog niet hersteld van een knieblessure die hij een maand geleden opliep. "Hij heeft weer op het veld getraind, maar de bal schieten doet nog pijn. Het lijkt er niet op dat hij heel dicht tegen een rentree aan zit", aldus zijn trainer Brendan Rodgers.
Met James Justin, Timothy Castagne, Wesley Fofana en Jonny Evans zijn tot tevredenheid van Rodgers vier spelers wel al teruggekeerd van blessureleed. "Dat stelt ons in staat ons eigen spel te spelen. We komen weer ergens in de buurt van ons niveau, maar zijn daar nog niet. Onze vorm en - nog belangrijker - ons voetbal zijn beter geworden." Leicester staat tiende in de Premier League en speelde afgelopen weekend gelijk tegen Manchester United (1-1).
PSV mist Érick Gutiérrez (schorsing), Armando Obispo, Ryan Thomas en Phillipp Mwene in het uitduel in de kwartfinales van het derde Europese clubtoernooi. De heenwedstrijd begint donderdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Ajax-doelman Remko Pasveer staat voor een terugkeer bij Heracles Almelo. De hekkensluiter van de Eredivisie verwacht zijn komst woensdag te kunnen afronden, bevestigt een woordvoerder na berichtgeving van Voetbal International en De Telegraaf. "Het is in een dusdanig stadium dat we ervan uitgaan dat het rondkomt."
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
23 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
1 dag geleden