Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leicester City pakt koppositie in Premier League

Leicester City pakt koppositie in Premier League

LEICESTER (ANP) - In de Premier League heeft Leicester City zich gemeld aan kop van de ranglijst. De ploeg van coach Brendan Rodgers won ook de tweede competitiewedstrijd. Leicester bleef op eigen veld Burnley met 4-2 de baas. Voor de thuisclub kwamen Harvey Barnes, Erik Pieters (eigen doel), James Justin en Dennis Praet tot scoren.

Pieters begon op de bank bij Burnley, maar kwam in de veertigste minuut het veld in voor Phil Bardsley. De Nederlandse verdediger tikte in de vijftigste minuut een voorzet van Timothy Castagne achter zijn eigen doelman.

Leicester City won de eerste wedstrijd tegen West Bromwich Albion met 3-0. Dankzij een beter doelsaldo is de landskampioen van 2016 nu koploper. Ook Everton, Arsenal, Liverpool en Crystal Palace staan op zes punten.

Meer uit Voetbal

Tottenham Hotspur versterkt zich met Japanse international Takai

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft Kota Takai aan de selectie toegevoegd. De 20-jarige Japanse international komt over van Kawasaki Frontale en ondertekent bij de Londenaren een contract voor vijf jaar.

29 minuten geleden
Italië en Portugal noteren eerste gelijkspel op EK voetbal

GENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.

8 uur geleden
Wereldkampioen Spanje overtuigt op EK ook tegen België: 6-2

THUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.

14 uur geleden
Engelse middenveldster Stanway gebrand op eerherstel tegen Oranje

ZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.

15 uur geleden
Doelman Szczesny (35) twee jaar langer bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.

15 uur geleden
Voetbalster Yohannes van Ajax naar Franse topclub Olympique Lyon

AMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.

16 uur geleden
Voetbalster Wilms rondt tijdens EK transfer naar Aston Villa af

BIRMINGHAM (ANP) - Oranje-verdedigster Lynn Wilms heeft tijdens het EK in Zwitserland haar transfervrije overgang naar Aston Villa afgerond. De 54-voudig international, zaterdag nog invalster tegen Wales (3-0), komt over van de Duitse topclub VfL Wolfsburg. Daar speelde ze de afgelopen vier jaar meer dan honderd wedstrijden.

18 uur geleden