Leicester City pakt koppositie in Premier League
LEICESTER (ANP) - In de Premier League heeft Leicester City zich gemeld aan kop van de ranglijst. De ploeg van coach Brendan Rodgers won ook de tweede competitiewedstrijd. Leicester bleef op eigen veld Burnley met 4-2 de baas. Voor de thuisclub kwamen Harvey Barnes, Erik Pieters (eigen doel), James Justin en Dennis Praet tot scoren.
Pieters begon op de bank bij Burnley, maar kwam in de veertigste minuut het veld in voor Phil Bardsley. De Nederlandse verdediger tikte in de vijftigste minuut een voorzet van Timothy Castagne achter zijn eigen doelman.
Leicester City won de eerste wedstrijd tegen West Bromwich Albion met 3-0. Dankzij een beter doelsaldo is de landskampioen van 2016 nu koploper. Ook Everton, Arsenal, Liverpool en Crystal Palace staan op zes punten.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
3 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
16 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
16 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
16 uur geleden