Leicester City ontslaat na vier jaar coach Rodgers
LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft coach Brendan Rodgers ontslagen. De huidige nummer achttien in de Premier League verloor zaterdag met 2-1 van Crystal Palace en verspeelde daarmee dure punten in de strijd tegen degradatie uit de hoogste Engelse voetbalcompetitie.
De 50-jarige Rodgers had Leicester City ruim vier jaar onder zijn hoede en boekte diverse successen met de ploeg. De Noord-Ier leidde de club in 2021 voor het eerst in de geschiedenis naar de winst van de FA Cup. In de finale werd Chelsea met 1-0 verslagen. Vorig seizoen bereikte Leicester City ten koste van PSV de halve finales van de Conference League, waarin AS Roma te sterk was.
"De prestaties zijn dit seizoen niet zoals we hadden verwacht, daarom denken we dat het beter is een andere koers te gaan varen", zei voorzitter Aiyawatt Srivaddhanaprabha over het ontslag van Rodgers.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
36 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
5 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
6 uur geleden