Leicester City lijdt kostbare nederlaag (2-4) tegen Newcastle
LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft de concurrentie in de Premier League weer hoop gegeven op een ticket voor de Champions League. De huidige nummer 3 verloor vrijdag in eigen stadion met ruime cijfers van het laaggeklasseerde Newcastle United: 2-4.
Newcastle leidde halverwege al ruim door treffers van Joe Willock en Paul Dummett. De ploeg van coach Steve Bruce liep na rust verder weg via twee doelpunten van Callum Wilson. Mark Albrighton scoorde in de 80e minuut tegen en ook Kelechi Iheanacho scoorde nog.
Leicester heeft 63 punten. Nummer 4 Chelsea staat op 61 punten, gevolgd door West Ham United (58) en Tottenham Hotspur (56). Chelsea speelt zaterdag een uitwedstrijd tegen koploper Manchester City. Beide teams treffen elkaar eind mei in de finale van de Champions League opnieuw.
West Ham ontvangt zondag Everton en Tottenham voetbalt zaterdag bij Leeds United.
Newcastle is dankzij de zege nagenoeg zeker van handhaving op het hoogste niveau.
Meer uit Sport
TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
2 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
7 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
20 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
23 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
1 dag geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
1 dag geleden