Leicester City laat zich thuis verrassen door Southampton
LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft in de Premier League de vijfde nederlaag van het seizoen geleden. De nummer 2 liet zich in het eigen King Power Stadium, waar dit seizoen alleen Liverpool (0-4) nog had weten te winnen, verrassen door middenmoter Southampton: 1-2. Southampton nam revanche voor de pijnlijke 9-0-nederlaag eerder dit seizoen op eigen veld.
De Belg Dennis Praet had Leicester na een kwartier nog op voorsprong gezet. Stuart Armstrong maakt kort daarna gelijk en in de slotfase beloonde Danny Ings het goede spel van Southampton met het winnende doelpunt. Voor Ings was het al zijn veertiende doelpunt van het seizoen.
Door de nederlaag blijft de achterstand van Leicester op Liverpool dertien punten. Het nog ongeslagen Liverpool speelt zaterdagavond nog tegen Tottenham Hotspur.
Eenvoudige middag
Chelsea en Manchester United beleefden beide een eenvoudige middag. Chelsea was met 3-0 te sterk voor Burnley en de eindstand was al na 49 minuten bereikt. Manchester United was op schot tegen Norwich City. Mede door twee doelpunten van Marcus Rashford werd het 4-0.
De laatste keer dat United een competitiewedstrijd met een marge van vier wist te winnen was op 11 augustus van vorig jaar toen Chelsea met 4-0 kansloos werd gelaten.
Richarlison leidde Everton naar een 1-0-zege op Brighton & Hove Albion, waar Davy Pröpper de hele wedstrijd meedeed.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.
20 minuten geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
4 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.
18 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.
19 uur geleden