Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leicester City laat zich thuis verrassen door Southampton

Leicester City laat zich thuis verrassen door Southampton

LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft in de Premier League de vijfde nederlaag van het seizoen geleden. De nummer 2 liet zich in het eigen King Power Stadium, waar dit seizoen alleen Liverpool (0-4) nog had weten te winnen, verrassen door middenmoter Southampton: 1-2. Southampton nam revanche voor de pijnlijke 9-0-nederlaag eerder dit seizoen op eigen veld.

De Belg Dennis Praet had Leicester na een kwartier nog op voorsprong gezet. Stuart Armstrong maakt kort daarna gelijk en in de slotfase beloonde Danny Ings het goede spel van Southampton met het winnende doelpunt. Voor Ings was het al zijn veertiende doelpunt van het seizoen.

Door de nederlaag blijft de achterstand van Leicester op Liverpool dertien punten. Het nog ongeslagen Liverpool speelt zaterdagavond nog tegen Tottenham Hotspur.

Eenvoudige middag

Chelsea en Manchester United beleefden beide een eenvoudige middag. Chelsea was met 3-0 te sterk voor Burnley en de eindstand was al na 49 minuten bereikt. Manchester United was op schot tegen Norwich City. Mede door twee doelpunten van Marcus Rashford werd het 4-0.

De laatste keer dat United een competitiewedstrijd met een marge van vier wist te winnen was op 11 augustus van vorig jaar toen Chelsea met 4-0 kansloos werd gelaten.

Richarlison leidde Everton naar een 1-0-zege op Brighton & Hove Albion, waar Davy Pröpper de hele wedstrijd meedeed.

Meer uit Voetbal

Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

4 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

6 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

6 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

9 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

11 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

12 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

12 uur geleden