Leicester City laat zich thuis verrassen door Southampton
LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft in de Premier League de vijfde nederlaag van het seizoen geleden. De nummer 2 liet zich in het eigen King Power Stadium, waar dit seizoen alleen Liverpool (0-4) nog had weten te winnen, verrassen door middenmoter Southampton: 1-2. Southampton nam revanche voor de pijnlijke 9-0-nederlaag eerder dit seizoen op eigen veld.
De Belg Dennis Praet had Leicester na een kwartier nog op voorsprong gezet. Stuart Armstrong maakt kort daarna gelijk en in de slotfase beloonde Danny Ings het goede spel van Southampton met het winnende doelpunt. Voor Ings was het al zijn veertiende doelpunt van het seizoen.
Door de nederlaag blijft de achterstand van Leicester op Liverpool dertien punten. Het nog ongeslagen Liverpool speelt zaterdagavond nog tegen Tottenham Hotspur.
Eenvoudige middag
Chelsea en Manchester United beleefden beide een eenvoudige middag. Chelsea was met 3-0 te sterk voor Burnley en de eindstand was al na 49 minuten bereikt. Manchester United was op schot tegen Norwich City. Mede door twee doelpunten van Marcus Rashford werd het 4-0.
De laatste keer dat United een competitiewedstrijd met een marge van vier wist te winnen was op 11 augustus van vorig jaar toen Chelsea met 4-0 kansloos werd gelaten.
Richarlison leidde Everton naar een 1-0-zege op Brighton & Hove Albion, waar Davy Pröpper de hele wedstrijd meedeed.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
3 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
9 uur geleden