Leicester City laat smaakmaker Maddison niet vertrekken
LEICESTER (ANP) - Trainer Brendan Rodgers van Leicester City verwacht niet dat hij deze maand afscheid moet nemen van James Maddison. "Hij is een getalenteerde speler en zal hier zijn in januari en daarna ook blijven. We laten niemand vertrekken", zei hij dinsdag op een persconferentie.
De 23-jarige Maddison is dit seizoen een van de smaakmakers bij Leicester City, de huidige nummer twee van de Premier League. De middenvelder scoorde al negen keer in verschillende competities. "We willen hem graag langer binden", vertelde Rodgers. "Maar die gesprekken kosten tijd."
Maddison wordt al weken in verband gebracht met Manchester United, dat veel geld voor hem over zou hebben. "Maar we willen onze goede spelers niet verkopen", zei Rodgers. "Die druk is er ook niet. We willen juist groeien."
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
57 minuten geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
3 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
6 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
22 uur geleden