Leicester City in FA Cup te sterk voor Watford
LEICESTER (ANP) - Voetbalclub Leicester City heeft het 'all Premier League' duel in de derde ronde van de Engelse FA Cup gewonnen van Watford. Op eigen veld werd het 4-1 voor de formatie van trainer Brendan Rodgers. Leicester is de titelverdediger in het toernooi.
Youri Tielemans zette de thuisclub uit een strafschop op voorsprong, James Maddison zorgde voor de 2-0. Na de tegentreffer van João Pedro liep Leicester door Harvey Barnes verder uit. Door Marc Albrighton werd het 4-1. Bij Leicester ontbrak topscorer Jamie Vardy wegens een blessure.
Newcastle United, dat in de Premier League alleen Norwich City onder zich weet, verloor van Cambridge United. De club die uitkomt op het derde niveau won dankzij een doelpunt van Joe Ironside (0-1).
Kieran Trippier debuteerde bij Newcastle. De Engels international werd eerder in de week overgenomen van de Spaanse kampioen Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
5 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
12 uur geleden