Leicester City in FA Cup te sterk voor Watford
LEICESTER (ANP) - Voetbalclub Leicester City heeft het 'all Premier League' duel in de derde ronde van de Engelse FA Cup gewonnen van Watford. Op eigen veld werd het 4-1 voor de formatie van trainer Brendan Rodgers. Leicester is de titelverdediger in het toernooi.
Youri Tielemans zette de thuisclub uit een strafschop op voorsprong, James Maddison zorgde voor de 2-0. Na de tegentreffer van João Pedro liep Leicester door Harvey Barnes verder uit. Door Marc Albrighton werd het 4-1. Bij Leicester ontbrak topscorer Jamie Vardy wegens een blessure.
Newcastle United, dat in de Premier League alleen Norwich City onder zich weet, verloor van Cambridge United. De club die uitkomt op het derde niveau won dankzij een doelpunt van Joe Ironside (0-1).
Kieran Trippier debuteerde bij Newcastle. De Engels international werd eerder in de week overgenomen van de Spaanse kampioen Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
4 minuten geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
34 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
2 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
10 uur geleden