Leicester City in eigen huis onderuit tegen Leeds United
LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft in de achtervolging op koploper Manchester City 3 punten verspeeld. De ploeg van coach Brendan Rodgers ging in eigen huis met 3-1 onderuit tegen Leeds United.
Leicester blijft op 39 punten staan, 5 minder dan de koploper uit Manchester. De ploeg van Pep Guardiola had zaterdag met 1-0 gewonnen van Sheffield United. Leeds United, waar Pascal Struijk de hele wedstrijd speelde, staat twaalfde met 29 punten.
Leicester kwam zonder de geblesseerde Jamie Vardy in de 13e minuut op voorsprong via Harvey Barnes. Stuart Dallas maakte echter 2 minuten later alweer gelijk. Patrick Bamford, in de eerste helft al de aangever van Dallas, zorgde in de 70e minuut voor de 2-1 voor Leeds. Hij werd weggestuurd door Raphinha en schoot de bal hard langs doelman Kasper Schmeichel. Ook Jack Harrison scoorde nog, opnieuw op aangeven van Bamford.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
15 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
15 uur geleden