Leicester City houdt Manchester United uit halve finales FA Cup
LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft de halve finales van de FA Cup bereikt. De ploeg van Brendan Rodgers schakelde Manchester United in de kwartfinales uit door met 3-1 te winnen.
Leicester stuit in de halve finales op Southampton. De andere halve finale gaat tussen Chelsea en Manchester City.
Bij Manchester United keerde Donny van de Beek terug in de basis. De middenvelder, die hersteld was van een enkelblessure, was afgelopen donderdag tegen AC Milan al bij de selectie, maar bleef toen op de bank. United kwam op achterstand door een treffer van Kelechi Iheanacho, die een slechte pass van Fred onderschepte en doelman Dean Henderson klopte. Mason Greenwood maakte in de eerste helft gelijk.
Youri Tielemans zorgde opnieuw voor de voorsprong voor Leicester, dat in de Premier League derde staat achter ManCity en ManUnited. De Belg zette een een-twee op met Iheanacho en maakte het zelf af. Iheanacho zorgde zelf met zijn tweede treffer uit een kopbal voor de beslissing. Van de Beek was toen al gewisseld.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
1 minuut geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
55 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Erevoorzitter Uli Hoeness heeft aangekondigd dat Bayern München harder gaat optreden tegen zaakwaarnemers die steeds meer geld willen verdienen aan transfers. "We accepteren niet langer dat zaakwaarnemers bepalen hoe de zaken worden gedaan. Hun werk staat niet meer in verhouding tot de bedragen die ze vragen en vaak ook nog krijgen", zei Hoeness in de Duitse krant Bild. "We zullen vaker 'nee' zeggen en weigeren mee te gaan in deze waanzin."
11 uur geleden