Leicester City houdt Manchester United uit halve finales FA Cup
LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft de halve finales van de FA Cup bereikt. De ploeg van Brendan Rodgers schakelde Manchester United in de kwartfinales uit door met 3-1 te winnen.
Leicester stuit in de halve finales op Southampton. De andere halve finale gaat tussen Chelsea en Manchester City.
Bij Manchester United keerde Donny van de Beek terug in de basis. De middenvelder, die hersteld was van een enkelblessure, was afgelopen donderdag tegen AC Milan al bij de selectie, maar bleef toen op de bank. United kwam op achterstand door een treffer van Kelechi Iheanacho, die een slechte pass van Fred onderschepte en doelman Dean Henderson klopte. Mason Greenwood maakte in de eerste helft gelijk.
Youri Tielemans zorgde opnieuw voor de voorsprong voor Leicester, dat in de Premier League derde staat achter ManCity en ManUnited. De Belg zette een een-twee op met Iheanacho en maakte het zelf af. Iheanacho zorgde zelf met zijn tweede treffer uit een kopbal voor de beslissing. Van de Beek was toen al gewisseld.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
8 uur geleden