Leicester City haalt Belg Faes als vervanger van Fofana
LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft de Belgische international Wout Faes aangetrokken. De 24-jarige verdediger komt over van Stade Reims uit Frankrijk en heeft bij de Engelse voetbalclub een contract getekend voor vijf seizoenen. Faes moet de opvolger worden van de Fransman Wesley Fofana, die overstapte naar Chelsea. Naar verluidt is er met de overgang van Faes zo'n 20 miljoen euro gemoeid.
Faes voetbalde eerder in Nederland bij sc Heerenveen en Excelsior en in eigen land bij Oostende. Hij treft bij Leicester zijn landgenoten Youri Tielemans, Timothy Castagne en Dennis Praet.
Leicester is het nieuwe seizoen slecht gestart en staat onderaan in de Premier League met 1 punt uit vier wedstrijden.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
39 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
40 minuten geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
41 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
1 uur geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder weet nog niet of zijn aanvoerder Tjaronn Chery zaterdag tegen Excelsior speelt. Dat zei de 54-jarige coach in een interview met het clubkanaal. Vanwege de zogenoemde paspoortkwestie was de international van Suriname niet meer speelgerechtigd en mocht daardoor enige tijd niet meetrainen.
2 uur geleden