Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leeds United vervangt coach Gracia door ervaren Allardyce

Leeds United vervangt coach Gracia door ervaren Allardyce

LEEDS (ANP) - Voetbalclub Leeds United heeft coach Javi Gracia ontslagen. Hij wordt vervangen door de ervaren Sam Allardyce, die de club moet behoeden voor degradatie uit de Premier League.

Leeds staat met 30 punten op de nog net veilige zeventiende plaats. Het houdt het op de achttiende plaats staande Nottingham Forest op doelsaldo achter zich. Zaterdag wacht een uitwedstrijd tegen kampioenskandidaat Manchester City, gevolgd door een thuiswedstrijd tegen Newcastle United, de nummer 3 van de Premier League.

De Spanjaard Gracia was pas half februari benoemd als opvolger van de Amerikaan Jesse Marsch. Allardyce (68) was voor het laatst in 2021 actief als coach van West Bromwich Albion.

Meer uit Voetbal

Caruso schiet Italiaanse voetbalsters op EK langs België

SION (ANP) - De Italiaanse voetbalsters zijn het Europees kampioenschap in Zwitserland met een overwinning begonnen. In Sion maakte Arianna Caruso tegen België kort voor rust het enige doelpunt: 1-0. De middenveldster nam de bal in het zestienmetergebied aan en schoot hard raak.

1 uur geleden
Trainer Slot: geen woorden voor 'schok en pijn' om dood Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool noemt het plotselinge overlijden van Diogo Jota een 'enorme schok'. De aanvaller van de Engelse landskampioen en Portugees international overleed door een verkeersongeval in Spanje samen met zijn jongere broer. "Wat te zeggen? Wat kan iemand zeggen op zo'n moment, wanneer de schok en de pijn zo ongelooflijk intens zijn? Ik wilde dat ik de woorden had, maar ik weet dat ik die niet heb", schrijft Slot in een verklaring op de website van de club.

1 uur geleden
Bondscoach Jonker overwoog kort voor het EK te stoppen

THUN (ANP) - Andries Jonker heeft kort voor het EK overwogen te stoppen als bondscoach van Oranje. Dat zegt de 62-jarige Amsterdammer in de NOS Voetbal-podcast.

2 uur geleden
Telstar huurt verdediger Ogidi Nwankwo van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zich versterkt met Neville Ogidi Nwankwo. De 22-jarige verdediger komt over van Quick Boys en ondertekent een contract tot medio 2027. FC Utrecht verhuurt Ogidi Nwankwo komend seizoen aan het naar de Eredivisie gepromoveerde Telstar.

3 uur geleden
Feyenoord verkoopt middenvelder Milambo aan Brentford

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met Brentford FC een akkoord bereikt over de verkoop van Antoni Milambo. De 20-jarige middenvelder had bij de Rotterdammers nog een verbintenis tot de zomer van 2027.

5 uur geleden
Feyenoord herdenkt Israël op 2 augustus tegen VfL Wolfsburg

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord herdenkt Rinus Israël op 2 augustus, voorafgaand aan de oefenwedstrijd tegen VfL Wolfsburg in De Kuip. Dat meldt de Rotterdamse club. Israël overleed deze week op 83-jarige leeftijd.

5 uur geleden
Voormalig Liverpool-trainer Klopp rouwt om 'goede vriend' Jota

LIVERPOOL (ANP) - Voormalig Liverpool-trainer Jürgen Klopp gaat "goede vriend" Jota heel erg missen. De 58-jarige Duitser was vier jaar lang de coach van de Portugese aanvaller bij Liverpool.

5 uur geleden