Leeds United neemt aanvaller Rodrigo over van Valencia
LEEDS (ANP) - Voetbalclub Leeds United heeft zich versterkt met de voetballer Rodrigo. De club die na zestien jaar weer terug is in de Premier League neemt de Spaanse aanvaller van Braziliaanse afkomst over van Valencia. Rodrigo heeft in Leeds een contract ondertekend voor vier seizoen, tot medio 2024.
Rodrigo speelde sinds 2014 voor Valencia dat de speler eerst een seizoen huurde van Benfica en hem daarna overnam. De voetballer speelde in seizoen 2010-2011 al in de Premier League voor Bolton Wanderers. Naar verluidt betaalt Leeds Valencia 30 miljoen euro en mogelijk 10 miljoen in bonussen.
"Ik ben heel blij om bij de club te komen. Dit is een belangrijk seizoen voor ons, terug in de Premier League", zei de aanvaller. "Dit is voor mij een belangrijke stap in mijn carrière. Ik wil de club helpen om de doelen te bereiken dit seizoen."
"Mijn eerste ervaring in de Premier League was met Bolton in 2010 en dat was heel leuk", zei hij. "Ik was heel jong toen. Nu ben ik een betere speler, een veel completere speler."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP/BELGA) - De Italiaanse voetbalclub Atalanta heeft in Raffaele Palladino al snel een nieuwe hoofdtrainer gevonden. De Italiaanse oud-coach van Fiorentina heeft als opvolger van de maandag ontslagen Kroaat Ivan Juric een contract tot halverwege 2027 getekend. Bij de nummer 13 van de Serie A staan Marten de Roon en Mitchel Bakker onder contract.
9 uur geledenRIYADH (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo verwacht zijn voetbalcarrière binnen een of twee jaar te beëindigen. Dat zei de 40-jarige Portugees dinsdag tijdens een videogesprek in het kader van een conferentie over toerisme en investeringen in Saudi-Arabië. De vedette van het Saudische Al-Nassr kondigde vorige week al aan "snel" na het WK van volgende zomer te stoppen, maar gaf daarbij geen termijn.
18 uur geledenZEIST (ANP) - Emmanuel Emegha traint dinsdag al mee met het Nederlands elftal. De 22-jarige aanvaller van Strasbourg verscheen aan het begin van de middag op het veld in Zeist, samen met 24 andere internationals.
20 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Polen mist een flink aantal internationals als het vrijdagavond in het nationale stadion van Warschau aantreedt tegen het Nederlands elftal. Bondscoach Jan Urban kampt volgens verschillende Poolse media met meerdere blessuregevallen en enkele schorsingen. Polen strijdt met Oranje om de winst van Groep G en daarmee om rechtstreekse kwalificatie voor het WK voetbal van 2026.
20 uur geledenZEIST (ANP) - Spits Emanuel Emegha is voor het eerst opgeroepen voor het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman heeft de 22-jarige aanvaller van Strasbourg aan zijn selectie toegevoegd, omdat nog niet duidelijk is of Wout Weghorst kan spelen tegen Polen. "De Ajacied is niet helemaal fit en de komende dagen moeten uitwijzen in hoeverre hij aanstaande vrijdag inzetbaar is", meldt de KNVB.
22 uur geledenBUENOS AIRES (ANP/RTR) - Atlético Madrid-spelers Julián Álvarez, Nahuel Molina en Giuliano Simeone kunnen niet met Argentinië meedoen in het uitduel met Angola, omdat ze niet op tijd zijn gevaccineerd. De voetballers hebben een inenting nodig tegen gele koorts om mee te kunnen doen in het oefenduel van vrijdag in Luanda.
22 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.
1 dag geleden