Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leclerc in Ferrari de snelste in Formule 1-test in Abu Dhabi

Leclerc in Ferrari de snelste in Formule 1-test in Abu Dhabi

ABU DHABI (ANP) - Charles Leclerc heeft het seizoen in de Formule 1 afgesloten met de beste tijd tijdens de traditionele testrace in Abu Dhabi, twee dagen na de laatste grand prix op circuit Yas Marina. De coureur van Ferrari reed zijn snelste ronde van 1.23,510 op de banden die Pirelli heeft gemaakt voor het komende seizoen (2025). Hij reed in totaal 134 ronden.

Carlos Sainz zette de tweede tijd neer (1.23,635). De Spanjaard reed 146 rondjes in de auto van zijn nieuwe team Williams. Sainz eindigde zondag in zijn laatste race voor Ferrari als tweede. George Russell kwam tot 134 ronden in zijn Mercedes en noteerde met 1.23,789 de derde tijd.

Viervoudig wereldkampioen Max Verstappen mocht de testrace overslaan en ook Sergio Pérez ontbrak. De Japanner Yuki Tsunoda kwam in actie in de Red Bull. Hij deed zijn eerste test voor de Oostenrijkse renstal en maakte 127 rondjes vol. Zijn beste tijd was 1.24,689, beduidend langzamer dan Leclerc. Tsunoda is kandidaat voor het zitje van Pérez bij Red Bull in 2025. De verwachting is dat de Mexicaan volgend jaar niet meer de teamgenoot van Verstappen is. Hij presteerde afgelopen seizoen ondermaats.

Andrea Kimi Antonelli kroop achter het stuur van de Mercedes van Lewis Hamilton. De jonge Italiaan volgt in 2025 de zevenvoudig wereldkampioen op, die het komende seizoen bij Ferrari zijn achtste wereldtitel wil veroveren.

Meer uit Sport

Schaatsster Schulting zet meningen over dubbel programma opzij

MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting vindt het vervelend dat het in de afgelopen weken zo veel over haar dubbele programma op de Olympische Spelen in Milaan is gegaan. "Sommige mensen zijn er positief over en sommigen negatief, maar op dit moment overheerst bij mij zo veel positiviteit en plezier om hier te staan", zegt de 28-jarige Friezin.

12 minuten geleden
Vance prijst Meloni voor Italiaanse organisatie Olympische Spelen

MILAAN (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft in Milaan de Italiaanse premier Giorgia Meloni ontmoet. Vance is vrijdagavond te gast bij de openingsceremonie van de Olympische Spelen en prees Italië voor de goede organisatie.

2 uur geleden
Beune tegen Weidemann op 3000 meter, Groenewoud treft Wiklund

MILAAN (ANP) - Joy Beune neemt het op de eerste dag van het olympisch schaatstoernooi in Milaan in de slotrit van de 3000 meter op tegen Isabelle Weidemann uit Canada. Dat is de uitkomst van de loting van de eerste schaatsafstand op de Olympische Spelen van Milaan. Beune is de regerend wereldkampioene op de 3000 meter.

2 uur geleden
Wielrenster Wiebes sprint naar tweede ritzege in UAE Tour

DUBAI (ANP) - Lorena Wiebes heeft ook de tweede etappe van de UAE Tour gewonnen. In een vlakke rit van 145 kilometer rond Dubai was de renster van SD Worx-Protime wederom de sterkste in de massasprint.

2 uur geleden
Skiester Vonn voltooit trainingsrun ondanks kruisbandblessure

CORTINA D'AMPEZZO (ANP/RTR) - Lindsey Vonn heeft haar eerste afdaling sinds haar kruisbandblessure succesvol afgerond. De 41-jarige Amerikaanse voltooide de training op de olympische afdaling in Cortina d'Ampezzo in een tijd van 1,40.33. Daarmee staat ze voorlopig tiende nadat 23 van de 47 deelnemers aan de beurt zijn geweest.

2 uur geleden
Schulting klaar voor haar olympische debuut op de langebaan

MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting is klaar om haar beste race ooit te rijden maandag op de 1000 meter in het Milano Speed Skating Stadium. De meervoudig olympisch kampioene shorttrack staat voor haar olympisch debuut op de langebaan. "Wat het dan waard is, gaan we zien", keek de 28-jarige schaatsster vooruit.

3 uur geleden
Wielrenner Vingegaard stelt seizoensstart uit na val en ziekte

DEN BOSCH (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard zal later deze maand niet van start gaan in de UAE Tour. "Een recente val gevolgd door ziekte heeft een streep gezet door zijn geplande deelname", schrijft zijn ploeg Visma-Lease a Bike op sociale media.

4 uur geleden