Leclerc: dit is waar we helaas staan op dit moment
SPIELBERG (ANP) - Formule 1-coureur Charles Leclerc kwam twaalf maanden nadat hij de poleposition pakte op de Red Bull Ring bij de hervatting van het Formule 1-seizoen de kwalificatie niet verder dan de zevende plaats. De Ferraricoureur noemde het waanzin. Teamgenoot Sebastian Vettel haalde zelfs de derde kwalificatiesessie niet en moest genoegen nemen met de elfde plek.
"Het is geen gemakkelijke kwalificatie voor ons geweest en helaas, dit is waar we op dit moment staan", gaf Leclerc toe. "We moeten positief blijven, uit deze lastige situatie proberen te komen en las een team samenwerken.
Vettel gaf toe verrast te zijn over het teleurstellende resultaat. "We dachten dat we iets meer hadden, maar het ziet ernaar uit dat de anderen in de vrije trainingen iets conservatiever waren en met meer brandstof hebben gereden. Ik was niet zo blij met de wagen, ik had meer overstuur dan ik wilde. Maar we zullen zien, morgen is een ander verhaal. Het is een lange race en daarin zijn we altijd beter."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.
4 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.
11 uur geledenLIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.
19 uur geledenMETZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.
19 uur geledenTREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."
20 uur geleden