Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leclerc de snelste in historische training Formule 1

Leclerc de snelste in historische training Formule 1

ABU DHABI (ANP) - Charles Leclerc heeft in de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Abu Dhabi de snelste ronde gereden in zijn Ferrari. De Monegask zorgde voor een historische gebeurtenis, omdat in dezelfde training zijn jongere broer Arthur in de andere Ferrari reed. Voor het eerst waren er daarmee twee broers voor hetzelfde team gelijktijdig op de baan in de Formule 1.

Viervoudig wereldkampioen Max Verstappen ontbrak in die bijzondere training. De Nederlander droeg zijn Red Bull over aan het Franse talent Isack Hadjar, die de vijftiende tijd noteerde.

Lando Norris (McLaren) klokte de tweede tijd en Lewis Hamilton, die in de laatste race van het seizoen afscheid neemt van Mercedes, zette de derde tijd neer.

Meer uit Sport

Sprinter Van Uden leergierig voor start Giro in Albanië

DURRËS (ANP) - Casper van Uden begint vrijdag in de Giro d'Italia aan zijn eerste grote ronde. De 23-jarige Schiedammer werd in de winter al aangewezen als de sprinttroef van wielerploeg Picnic PostNL in de Italiaanse koers, die begint met drie etappes in Albanië. De afgelopen dagen zag hij daar vooral veel hobbelige wegen en weinig fietsers. "Maar we zijn nog niet op het parcours geweest", meldde Van Uden donderdag telefonisch aan het ANP, kort voor een trainingsrit.

2 uur geleden
Tennisser De Jong bereikt tweede ronde masterstoernooi Rome

ROME (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft de tweede ronde bereikt van het masterstoernooi van Rome. De 24-jarige Haarlemmer versloeg in de eerste ronde Alexander Shevchenko uit Kazachstan in twee sets: 6-2 6-4.

3 uur geleden
Tennisster Rus strandt in eerste ronde Rome

ROME (ANP) - Arantxa Rus is in de eerste ronde van het tennistoernooi van Rome gestrand. De mondiale nummer 103 verloor met 3-6 3-6 van de Amerikaanse Katie Volynets.

16 uur geleden
Basketballer Curry mist minstens drie play-offduels Warriors

SAN FRANCISCO (ANP/AFP) - Golden State Warriors mist de komende duels in de play-offs van de Noord-Amerikaanse basketbalcompetitie NBA Stephen Curry. De club uit San Francisco, waarvoor ook de Nederlander Quinten Post uitkomt, bevestigde eerdere mediaberichten dat de sterspeler in het eerste duel met Minnesota Timberwolves een dijbeenblessure heeft opgelopen.

18 uur geleden
Blessure houdt tennisser Van de Zandschulp voorlopig aan de kant

VEENENDAAL (ANP) - Van een rentree op de tennisbaan van Botic van de Zandschulp is voorlopig geen sprake. De uit Veenendaal afkomstige tennisser moest ruim twee weken geleden geblesseerd opgeven in Madrid en kwam sindsdien niet meer in actie. "Helaas ben ik nog steeds geblesseerd na Madrid. Hopelijk keer ik over een paar weken terug op de baan", schrijft Van de Zandschulp op Instagram. Het zou gaan om een liesblessure.

20 uur geleden
Oud-winnaar Carapaz kopman EF Education-EasyPost in Giro

BOULDER (ANP/BELGA) - Oud-winnaar Richard Carapaz is de kopman van wielerploeg EF Education-EasyPost voor de Giro d'Italia. De 31-jarige Ecuadoriaan schreef de Ronde van Italië in 2019 op zijn naam.

22 uur geleden
Griekspoor dankzij sterke derde set naar tweede ronde in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich ten koste van de Serviër Miomir Kecmanovic geplaatst voor de tweede ronde van het masterstoernooi van Rome. De Nederlandse nummer 35 van de wereld knokte zich terug van een set achterstand, mede door een sterk optreden in de derde en beslissende set: 4-6 6-3 6-0.

1 dag geleden