Leclerc bootst beruchte dollemansrit na in straten Monaco
MONACO (ANP/RTR) - Monaco sluit zondagochtend alle wegen af in de stad, zodat de Franse regisseur Claude Lelouch een kort film kan opnemen. Hij legt vast hoe plaatselijke held en Formule 1-coureur Charles Leclerc in zijn eentje een rondje over het beroemde stratencircuit in het prinsdom racet in een Ferrari.
De film wordt opgenomen op de dag dat eigenlijk de Grand Prix van Monaco in de Formule 1 zou worden verreden. De race uit de Formule 1, een van de beroemdste ter wereld, is geschrapt vanwege de uitbraak van het coronavirus.
Regisseur Lelouch wil in Monaco een soort remake maken van zijn beruchte film 'C'était un rendez-vous' uit 1976. Het betreft een dollemansrit door Parijs op de vroege morgen. Destijds had de regisseur geen toestemming van de autoriteiten.
Leclerc, de 22-jarige coureur van Ferrari, is blij dat hij eventjes in het echt mag racen. "Ik kan niet wachten", twitterde de Monegask, die later zondag ook weer in de simulator stapt voor de virtuele Grote Prijs van Monaco.
Meer uit Sport
NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.
1 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.
1 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.
4 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.
8 uur geledenROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.
18 uur geledenBORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.
22 uur geledenFERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.
22 uur geleden