Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lecce degradeert op slotdag uit Serie A

Lecce degradeert op slotdag uit Serie A

LECCE (ANP) - Lecce is als derde gedegradeerd uit de hoogste voetbalklasse van Italië, de Serie A. De club verloor op de slotdag op eigen veld van Parma (4-3). Lecce had Genoa nog kunnen inhalen, dat met een punt meer aan de laatste speeldag was begonnen. Genoa zelf won echter van Hellas Verona, 3-0.

Lecce kwam al snel op een achterstand van 2-0. Eerst schoot Fabio Lucioni in eigen doel, vervolgens scoorde Gianluca Caprari ook nog eens voor Parma. Nog voor rust kwam Lecce echter terug, dankzij treffers van Antonín Barák en Biagio Meccariello, 2-2.

Na de hervatting kwam Parma opnieuw op voorsprong, nu dankzij Andreas Cornelius. Roberto Inglese vergrootte de voorsprong voor de bezoekers, waarna Gianluca Lapadula de achterstand van Lecce verkleinde tot 4-3.

Veilige stand

Door 2 treffers van Antonio Sanabria en 1 van Cristian Romero had Genoa halverwege al de veilige stand van 3-0 bereikt. Wel eindigde de club de wedstrijd met 9 man, na rode kaarten voor Romero en Francesco Cassata. Bij de tegenpartij werd Sofyan Amrabat, oud-speler van onder meer FC Utrecht en Feyenoord, het veld uitgestuurd.

Voormalig Ajacied Lasse Schöne bleef op de bank bij Genoa.

Eerder al werd duidelijk dat Brescia en SPAL volgend seizoen een niveau lager spelen. Juventus werd, opnieuw, kampioen.

Meer uit Voetbal

Ronaldo krijgt nieuwe trainer bij Al-Nassr na vertrek Pioli

RIYAD (ANP/BELGA) - Cristiano Ronaldo krijgt een nieuwe trainer bij het Saudische Al-Nassr. De Italiaan Stefano Pioli vertrekt na negen maanden, maakte de nummer 3 van afgelopen seizoen bekend. Volgens Italiaanse media keert Pioli terug bij zijn voormalige club Fiorentina.

1 uur geleden
FC Barcelona keert op 10 augustus terug in gerenoveerd Camp Nou

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona speelt op 10 augustus na twee jaar zijn eerste wedstrijd in het gerenoveerde stadion Camp Nou. De vriendschappelijke wedstrijd staat in het teken van de Joan Gamper Trofee, de tegenstander is nog onbekend.

3 uur geleden
Neymar verlengt aflopend contract bij Santos met half jaar

SANTOS (ANP/RTR) - Neymar heeft zijn aflopende contract bij Santos verlengd tot het einde van dit jaar. Daarna is er opnieuw een optie om bij te tekenen, maakte de nummer 15 van Brazilië bekend.

5 uur geleden
Chelsea naar achtste finales WK clubs na zege op Espérance

PHILADELPHIA (ANP/RTR) - Chelsea heeft zich met een eenvoudige zege op Espérance Tunis (3-0) geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs. Tosin Adarabioyo en Liam Delap maakten in de blessuretijd van de eerste helft het verschil voor de club uit Londen, die als nummer 2 van de groep Benfica treft in de volgende ronde.

6 uur geleden
Benfica groepswinnaar op WK voor clubs na zege op Bayern

CHARLOTTE (ANP) - Benfica heeft zich als groepswinnaar geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs in de Verenigde Staten. De club uit Portugal versloeg in Charlotte in de laatste poulewedstrijd Bayern München met 1-0. De Duitse club was al zeker van de knock-outfase.

15 uur geleden
PEC Zwolle 'langere tijd' zonder Velanas door enkelblessure

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan voor "langere tijd" niet beschikken over Odysseus Velanas. De 27-jarige middenvelder is voorafgaand aan de eerste veldtraining van de voorbereiding geblesseerd geraakt aan een enkel en wordt binnenkort geopereerd. Dat meldt de club op de website.

22 uur geleden
Emanuelson aan de slag als assistent van Heitinga bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Urby Emanuelson gaat aan de slag als assistent van hoofdtrainer John Heitinga bij Ajax. Dat meldt de 39-jarige oud-speler van de club op X.

1 dag geleden