LeBron James wil basketbalcarrière in NBA afsluiten met zijn zoon
CLEVELAND (ANP) - Topbasketballer LeBron James wil in zijn laatste seizoen in de NBA dolgraag samenspelen met zijn zoon Bronny. De 17-jarige Bronny kan in 2024 bij de jaarlijkse draft worden opgepikt door een team uit de NBA. Zijn beroemde vader wil dan graag voor datzelfde team gaan spelen.
"Ik ga mijn laatste seizoen in de NBA samenspelen met mijn zoon", zegt de 37-jarige James in een interview met The Athletic. "Waar Bronny is, ben ik dan ook. Ik wil er alles voor doen om een jaar met mijn zoon te spelen. Het gaat dan helemaal niet om geld."
Bronny James speelt momenteel voor het juniorenteam van de Sierra Canyon School in Californië. Hij is daar teamgenoot van onder anderen Justin Pippen, zoon van zesvoudig NBA-kampioen Scottie Pippen.
Het contract van LeBron James bij Los Angeles Lakers loopt tot en met 2023. Zijn zoon komt een jaar later in aanmerking voor promotie naar de NBA. James werd vier keer kampioen in de NBA, met Miami Heat (2012 en 2013), Cleveland Cavaliers (2016) en de Lakers (2020). Een terugkeer naar de Cavaliers, de club waarvoor hij het grootste deel van zijn carrière speelde, is volgens de Amerikaanse superster niet uitgesloten. "Die deur is niet gesloten, maar ik weet niet wat de toekomst voor me in petto heeft."
Meer uit Sport
AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.
14 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.
15 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.
16 uur geledenADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.
17 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.
19 uur geleden