Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

LeBron James leidt Lakers met 56 punten langs Warriors in NBA

LeBron James leidt Lakers met 56 punten langs Warriors in NBA

LOS ANGELES (ANP) - Basketballer LeBron James heeft Los Angeles Lakers met 56 punten naar een overwinning op Golden State Warriors geleid. De 37-jarige Amerikaan bleef 5 punten verwijderd van zijn hoogste score ooit in de NBA, 61 punten voor Miami Heat in 2014. "Die 56 punten boeien me niets, het gaat om de overwinning. Daar ben ik heel blij mee", zei James, wiens ploeg de zege goed kon gebruiken in de strijd om een plek in de play-offs.

James schoot zes driepunters raak en zag rond het bord ruim 60 procent van zijn pogingen erin gaan. Hij benutte ook twaalf van zijn dertien vrije worpen en pakte daarnaast nog eens tien rebounds. "Het ging lekker. Ik ben blij dat ik de ploeg aan een overwinning heb kunnen helpen", zei de superster, die Stephen Curry overschaduwde. De vedette van de Warriors kwam tot 30 punten. "Een ongelooflijke prestatie van de beste speler ooit", zei coach Frank Vogel van LA Lakers over James.

De Lakers staan met 28 overwinningen tegenover 35 nederlagen op de negende plaats in het westen. De Warriors zakten daarin naar de derde plek met 43-21.

Meer uit Sport

Anthony Joshua slaat Jake Paul knock-out in zesde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - De Brit Anthony Joshua heeft de Amerikaan Jake Paul knock-out geslagen in de zesde ronde van hun bokswedstrijd in het Kaseya Center in Miami. Het gevecht, dat wereldwijd werd uitgezonden door Netflix, stond gepland over acht ronden.

1 uur geleden
Tennisser Wawrinka kondigt einde carrière aan

DEN HAAG (ANP) - De Zwitserse tennisser Stan Wawrinka heeft het einde van zijn carrière aangekondigd. De drievoudig grandslamwinnaar blijft nog één jaar actief, meldt hij op social media. "Elk boek heeft een einde nodig. Het is tijd om het laatste hoofdstuk van mijn carrière als professioneel tennisser te schrijven. 2026 wordt mijn laatste jaar op de tour."

15 uur geleden
Drie coureurs met nieuw startnummer in Formule 1

LONDEN (ANP) - Drie coureurs rijden volgend seizoen met een nieuw startnummer in de Formule 1. Dat blijkt uit de inschrijflijst die de internationale autosportfederatie heeft vrijgegeven.

18 uur geleden
Skeletonster Bos achtste bij wereldbekerwedstrijd in Letland

SIGULDA (ANP) - Het is skeletonster Kimberley Bos opnieuw niet gelukt op het erepodium te eindigen van een wereldbekerwedstrijd. De 32-jarige Edese kwam vrijdag in Sigulda in Letland niet verder dan de achtste plaats. Een dag eerder eindigde regerend wereldkampioene Bos als vijfde.

18 uur geleden
Doets vecht zich terug en bereikt tweede ronde op WK darts

LONDEN (ANP) - Darter Kevin Doets heeft in Londen de tweede ronde van het WK darts bereikt. In Alexandra Palace vocht de 27-jarige Nederlander zich terug van een 0-1-achterstand en versloeg de Brit Matthew Dennant met 3-1.

20 uur geleden
KNSB geeft 4 januari olympische schaatsselectie door aan NOC*NSF

UTRECHT (ANP) - De KNSB geeft uiterlijk 4 januari aan sportkoepel NOC*NSF door welke achttien langebaanschaatsers Nederland in februari bij de Olympische Spelen in Milaan vertegenwoordigen. Dat meldt de schaatsbond vrijdag bij de bekendmaking van de selectievolgorde voor het olympisch kwalificatietoernooi. Dat vindt plaats van 26 tot en met 30 december in Thialf.

20 uur geleden
Van Empel vertrekt bij Visma - Lease a Bike en neemt pauze

DEN BOSCH (ANP) - Veldrijdster Fem van Empel vertrekt per 1 januari bij Visma - Lease a Bike en stopt voor onbepaalde tijd met haar professionele wielercarrière. Dat meldt de wielerploeg in een persbericht.

22 uur geleden