Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

LeBron James gaat voor 2 jaar bijtekenen bij LA Lakers in NBA

LeBron James gaat voor 2 jaar bijtekenen bij LA Lakers in NBA

LOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse basketballer LeBron James gaat zijn contract bij Los Angeles Lakers met twee jaar verlengen. De 37-jarige James, die nu nog een jaar onder contract staat in LA, heeft volgens ESPN overeenstemming bereikt over verlenging van zijn verbintenis tot en met het seizoen 2024-2025. De Lakers hebben dat nog niet bevestigd. De Amerikaan zou in die twee jaar 97,1 miljoen dollar (omgerekend 95 miljoen euro) aan salaris tegemoet kunnen zien.

De totale inkomsten van James in de NBA stijgen in dat geval naar 532 miljoen dollar en hij wordt dan de best verdienende basketballer ooit. James speelt sinds 2018 bij de Lakers, nadat hij NBA-kampioen was geworden met Miami Heat (2012 en 2013) en Cleveland Cavaliers (2016). In 2020 pakte hij ook met de club uit LA de titel.

De superster zei begin dit jaar dat hij graag nog eens in de NBA wil spelen met zijn zoon Bronny. De nu 17-jarige Bronny kan in 2024 bij de jaarlijkse draft worden opgepikt door een team uit de NBA. Dan gaat het laatste jaar van het nieuwe contract van vader LeBron bij de Lakers in.

Meer uit Sport

Van Foreest raakt achterop bij Abdoesattorov in Tata Steel Chess

WIJK AAN ZEE (ANP) - Jorden van Foreest is op het internationale schaaktoernooi van Wijk aan Zee verder achteropgeraakt bij koploper Nodirbek Abdoesattorov uit Oezbekistan. Van Foreest kwam in de twaalfde en voorlaatste speelronde tot een remise met de Indiër Arjun Erigaisi, terwijl Abdoesattorov won van de Duitser Matthias Blübaum. In de stand is de Oezbeek op 8 punten gekomen, 1 punt meer dan Van Foreest, in 2021 winnaar van Tata Steel Chess.

3 uur geleden
Schorsing van 25 wedstrijden voor NBA-basketballer George

PHILADELPHIA (ANP) - Basketballer Paul George van NBA-club Philadelphia 76ers heeft een schorsing gekregen van 25 wedstrijden. De 35-jarige forward heeft de dopingregels overtreden, meldt de NBA. George, negenvoudig All Star, gaf in een verklaring op ESPN toe dat hij een verkeerd medicijn heeft geslikt.

3 uur geleden
Veldrijdster Brand bekroont topseizoen met wereldtitel in Hulst

HULST (ANP) - Lucinda Brand (36) is voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. In het Zeeuwse Hulst was ze de sterkste na een duel met haar landgenote Ceylin del Carmen Alvarado. Puck Pieterse maakte als derde het Nederlandse podium compleet.

5 uur geleden
Honkballers Jansen en Kelly doen mee aan World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De Nederlandse honkbalinternationals Kenley Jansen (38) en Antwone Kelly (22) hebben zelf laten weten dat ze namens het Koninkrijksteam meedoen aan de World Baseball Classic. Beide pitchers zijn professioneel honkballer in de Verenigde Staten en gelden als belangrijke krachten voor Oranje. Het Koninkrijksteam begint op 6 maart in Miami tegen Venezuela aan het toernooi.

7 uur geleden
Rybakina wint Australian Open na inhaalrace in derde set

MELBOURNE (ANP) - Elena Rybakina (26) heeft voor de eerste keer de Australian Open gewonnen. De tennisster uit Kazachstan versloeg de als eerste geplaatste Aryna Sabalenka, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al twee keer won. De als vijfde geplaatste winnares kwam in de beslissende set terug van een achterstand van 3-0 (6-4 4-6 6-4).

9 uur geleden
Geblesseerde skiester Vonn meldt zich af voor super-G

CRANS-MONTANA (ANP) - Lindsey Vonn heeft zich afgemeld voor de super-G van de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana. De 41-jarige Amerikaanse heeft vrijdag een knie geblesseerd bij een valpartij op de afdaling.

10 uur geleden
Rolstoeltennisster De Groot verliest finale in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Rolstoeltennisster Diede de Groot is er niet in geslaagd voor de zevende keer de Australian Open te winnen. Ze verloor in de finale van de Chinese Li Xiaohui: 6-1 6-2.

11 uur geleden