Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

LeBron James gaat voor 2 jaar bijtekenen bij LA Lakers in NBA

LeBron James gaat voor 2 jaar bijtekenen bij LA Lakers in NBA

LOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse basketballer LeBron James gaat zijn contract bij Los Angeles Lakers met twee jaar verlengen. De 37-jarige James, die nu nog een jaar onder contract staat in LA, heeft volgens ESPN overeenstemming bereikt over verlenging van zijn verbintenis tot en met het seizoen 2024-2025. De Lakers hebben dat nog niet bevestigd. De Amerikaan zou in die twee jaar 97,1 miljoen dollar (omgerekend 95 miljoen euro) aan salaris tegemoet kunnen zien.

De totale inkomsten van James in de NBA stijgen in dat geval naar 532 miljoen dollar en hij wordt dan de best verdienende basketballer ooit. James speelt sinds 2018 bij de Lakers, nadat hij NBA-kampioen was geworden met Miami Heat (2012 en 2013) en Cleveland Cavaliers (2016). In 2020 pakte hij ook met de club uit LA de titel.

De superster zei begin dit jaar dat hij graag nog eens in de NBA wil spelen met zijn zoon Bronny. De nu 17-jarige Bronny kan in 2024 bij de jaarlijkse draft worden opgepikt door een team uit de NBA. Dan gaat het laatste jaar van het nieuwe contract van vader LeBron bij de Lakers in.

Meer uit Sport

Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

12 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

12 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

15 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

16 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

18 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

1 dag geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

1 dag geleden