
Lazio wint en haalt koploper Juventus in
ROME (ANP) - Lazio is voorlopig de koploper van de Italiaanse Serie A. De club uit hoofdstad Rome won op eigen veld van Bologna (2-0) en achterhaalde Juventus, dat dit weekeinde niet in actie komt.
Na iets meer dan 20 minuten leidde Lazio al met 2-0. Luis Alberto en Joaquin Correa scoorden.
Jerdy Schouten en Stefan Denswil stonden in de basis van Bologna. Djavan Anderson zat op de bank bij Lazio.
Lazio heeft nu 2 punten voorsprong op Juventus. De kampioen zelf speelt niet omdat de topper tegen nummer drie Inter wegens de uitbraak van het nieuwe coronavirus in de betreffende regio is uitgesteld. De helft van het programma in de Serie A is om die reden geschrapt.
Meer uit Voetbal
LEVERKUSEN (ANP) - Erik ten Hag is zijn seizoen in de Bundesliga met Bayer Leverkusen begonnen met een nederlaag. In eigen huis ging de landskampioen van twee seizoenen geleden met 2-1 onderuit tegen Hoffenheim. Paul Simonis won zijn eerste wedstrijd in de Duitse competitie met VfL Wolfsburg met 3-1 van Heidenheim.
4 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de eerste prijs van het seizoen binnen. Ze versloegen PSV in een spectaculaire wedstrijd om de Supercup: 3-2.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een knappe uitzege op Manchester City geboekt. De ploeg van de nieuwe trainer Thomas Frank zegevierde met 0-2 in het Etihad Stadium.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Edson Álvarez speelt dit seizoen voor Fenerbahçe. De club uit Istanbul huurt de middenvelder van West Ham United, waar hij geen basisplaats had. Beide clubs bevestigen dat er ook een optie tot koop in het huurcontract is opgenomen.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Jorrel Hato heeft met een ruime zege zijn debuut voor Chelsea in de Premier League gemaakt. De van Ajax overgekomen verdediger won met zijn nieuwe ploeg het uitduel met West Ham United (1-5).
18 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het seizoen in de Bundesliga begonnen. De kampioen scoorde zesmaal in het thuisduel met RB Leipzig (6-0).
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax staan zondag in de zeventiende minuut van de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de Johan Cruijff ArenA met applaus stil bij de moord op Lisa uit Abcoude. Het 17-jarige meisje werd in de nacht van dinsdag op woensdag met geweld om het leven gebracht aan de Holterbergweg, om de hoek bij jeugdcomplex De Toekomst van de club uit Amsterdam.
21 uur geleden