
Lazio verstevigt tweede plek in Serie A met zege bij Spezia
LA SPEZIA (ANP) - Lazio staat door een zege bij Spezia steviger op de tweede plek in de Serie A. De Romeinse ploeg van coach Maurizio Sarri won met 3-0 in La Spezia.
Lazio kwam door de zege op 61 punten. Dat zijn er nog altijd 13 minder dan koploper Napoli, maar wel 8 punten meer dan AS Roma, dat zondag Udinese ontvangt. Landskampioen AC Milan, dat zaterdag bij Bologna speelt, heeft 9 punten minder. Er volgen na dit weekend nog acht speelronden in de Italiaanse competitie.
Ciro Immobile opende de score uit een strafschop tegen Spezia, waar Jeroen Zoet de reservedoelman is. Die mocht Immobile nemen na een overtreding van Ethan Ampadu op Felipe Anderson. Na de rust zorgde Anderson voor de tweede treffer. Nadat Ampadu met zijn tweede gele kaart van het veld was gestuurd, zorgde invaller Marcos Antônio uit een snelle aanval voor de eindstand.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.
5 uur geledenBURNLEY (ANP) - Liverpool FC gaat weer aan kop van de Premier League. The Reds wonnen zondag met 1-0 bij Burnley. Dat betekende de vierde competitiezege op rij voor het elftal van trainer Arne Slot.
5 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles staat na vijf wedstrijden met 0 punten troosteloos onderaan in de Eredivisie. De ploeg van trainer Bas Sibum ging op zondag in eigen huis met 2-1 onderuit tegen AZ. Heracles heeft een doelsaldo van twee voor en zestien tegen. AZ heeft 10 punten uit vier wedstrijden. AZ ontvangt volgende week koploper Feyenoord in Alkmaar.
6 uur geledenLEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen had geen andere keuze dan trainer Erik ten Hag te ontslaan. Dat zei Fernando Carro, voorzitter van de directie van de Duitse voetbalclub, zondag tegen het programma Bild Sport op Welt TV.
8 uur geleden