Lazio verslaat negental Cagliari en stijgt in Serie A
ROME (ANP) - Lazio heeft de competitiewedstrijd tegen Cagliari met 2-1 gewonnen. De ploeg van coach Marco Baroni komt door de zege op 22 punten, 3 minder dan koploper Napoli. Lazio staat op basis van het doelsaldo vijfde in de Serie A, maar heeft evenveel punten als Atalanta dat derde staat.
Bij de bezoekers trok de scheidsrechter tien gele kaarten. Voor Michel Ndary Adopo en Yerry Mina betekende de tweede gele kaart zo'n tien minuten voor het einde van de wedstrijd dat ze van het veld moesten. Kort daarvoor had Mattia Zaccagni uit een strafschop de tweede treffer van Lazio gemaakt. Boulaye Dia had al vroeg de score geopend voor de thuisploeg. Zito Luvumbo had vlak voor de rust gelijkgemaakt.
De Nederlandse aanvaller Tijjani Noslin werd bij Lazio aan het begin van de tweede helft gewisseld.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.
47 minuten geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.
56 minuten geledenZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese consumentenorganisatie Euroconsumers en Football Supporters Europe (FSE) hebben een formele klacht ingediend bij de Europese Commissie tegen wereldvoetbalbond FIFA. De organisaties spreken onder meer van "buitensporige prijzen" en "oneerlijke aankoopvoorwaarden" bij de ticketverkoop voor het WK van komende zomer.
3 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay meldt zich toch niet op het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de oefenduels met Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldde de KNVB in een persbericht. Een paar uur eerder had zijn Braziliaanse club Corinthians nog verklaard dat hij zich door de medische staf van Oranje zou laten behandelen aan een verrekt spiertje in zijn dijbeen.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
18 uur geleden