Lazio verslaat negental Cagliari en stijgt in Serie A
ROME (ANP) - Lazio heeft de competitiewedstrijd tegen Cagliari met 2-1 gewonnen. De ploeg van coach Marco Baroni komt door de zege op 22 punten, 3 minder dan koploper Napoli. Lazio staat op basis van het doelsaldo vijfde in de Serie A, maar heeft evenveel punten als Atalanta dat derde staat.
Bij de bezoekers trok de scheidsrechter tien gele kaarten. Voor Michel Ndary Adopo en Yerry Mina betekende de tweede gele kaart zo'n tien minuten voor het einde van de wedstrijd dat ze van het veld moesten. Kort daarvoor had Mattia Zaccagni uit een strafschop de tweede treffer van Lazio gemaakt. Boulaye Dia had al vroeg de score geopend voor de thuisploeg. Zito Luvumbo had vlak voor de rust gelijkgemaakt.
De Nederlandse aanvaller Tijjani Noslin werd bij Lazio aan het begin van de tweede helft gewisseld.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
6 uur geleden