Lazio verslaat negental Cagliari en stijgt in Serie A
ROME (ANP) - Lazio heeft de competitiewedstrijd tegen Cagliari met 2-1 gewonnen. De ploeg van coach Marco Baroni komt door de zege op 22 punten, 3 minder dan koploper Napoli. Lazio staat op basis van het doelsaldo vijfde in de Serie A, maar heeft evenveel punten als Atalanta dat derde staat.
Bij de bezoekers trok de scheidsrechter tien gele kaarten. Voor Michel Ndary Adopo en Yerry Mina betekende de tweede gele kaart zo'n tien minuten voor het einde van de wedstrijd dat ze van het veld moesten. Kort daarvoor had Mattia Zaccagni uit een strafschop de tweede treffer van Lazio gemaakt. Boulaye Dia had al vroeg de score geopend voor de thuisploeg. Zito Luvumbo had vlak voor de rust gelijkgemaakt.
De Nederlandse aanvaller Tijjani Noslin werd bij Lazio aan het begin van de tweede helft gewisseld.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.
14 minuten geledenALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Twente is tijdelijk stilgelegd omdat supporters van de thuisploeg plastic bekers op het veld hebben gegooid. Dat deden zij direct na de 0-1 van Twente-middenvelder Thomas van den Belt in de 30e minuut.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Groningen heeft de derby van het noorden bij sc Heerenveen gewonnen. Het elftal van coach Dick Lukkien won met 2-0 in het Abe Lenstra Stadion. Groningen staat op de vijfde plaats met 31 punten. Heerenveen is de nummer 9 van de Eredivisie.
2 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
6 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
7 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
17 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
18 uur geleden