Lazio verslaat Napoli na opvallende invalbeurt van Noslin
ROME (ANP) - Lazio komt in goede vorm naar Amsterdam voor de uitwedstrijd van donderdag tegen Ajax in de Europa League. De club won de uitwedstrijd tegen Napoli (1-0). Gustav Isaksen maakte in de 79e minuut het enige doelpunt, op aangeven van de Nederlander Tijjani Noslin.
Noslin, geboren in Amsterdam, stond pas zeven minuten in het veld toen hij de openingstreffer voorbereidde. Hij scoorde donderdag driemaal tijdens een duel met Napoli in de achtste finale van de Italiaanse beker (3-1). Noslin speelde vorig jaar nog voor Fortuna Sittard, dat hem eind januari aan Hellas Verona verkocht. Lazio betaalde afgelopen zomer 15 miljoen euro voor hem.
Napoli verspeelde door de nederlaag de koppositie aan Atalanta, dat vrijdag al won van AC Milan (2-1). De nieuwe koploper uit Bergamo heeft een voorsprong van 2 punten op Napoli. Lazio staat vijfde met evenveel punten als het als derde geklasseerde Internazionale, dat wel een duel minder heeft gespeeld.
Lazio leidt de groepsfase van de Europa League met 13 punten. Ajax heeft 10 punten verzameld in vijf speelronden.
Meer uit Voetbal
SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.
8 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.
9 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.
9 uur geledenVANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.
14 uur geledenSITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.
18 uur geleden