Lazio verslaat Napoli na opvallende invalbeurt van Noslin
ROME (ANP) - Lazio komt in goede vorm naar Amsterdam voor de uitwedstrijd van donderdag tegen Ajax in de Europa League. De club won de uitwedstrijd tegen Napoli (1-0). Gustav Isaksen maakte in de 79e minuut het enige doelpunt, op aangeven van de Nederlander Tijjani Noslin.
Noslin, geboren in Amsterdam, stond pas zeven minuten in het veld toen hij de openingstreffer voorbereidde. Hij scoorde donderdag driemaal tijdens een duel met Napoli in de achtste finale van de Italiaanse beker (3-1). Noslin speelde vorig jaar nog voor Fortuna Sittard, dat hem eind januari aan Hellas Verona verkocht. Lazio betaalde afgelopen zomer 15 miljoen euro voor hem.
Napoli verspeelde door de nederlaag de koppositie aan Atalanta, dat vrijdag al won van AC Milan (2-1). De nieuwe koploper uit Bergamo heeft een voorsprong van 2 punten op Napoli. Lazio staat vijfde met evenveel punten als het als derde geklasseerde Internazionale, dat wel een duel minder heeft gespeeld.
Lazio leidt de groepsfase van de Europa League met 13 punten. Ajax heeft 10 punten verzameld in vijf speelronden.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
12 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
17 uur geleden