Lazio verslaat Napoli na opvallende invalbeurt van Noslin
ROME (ANP) - Lazio komt in goede vorm naar Amsterdam voor de uitwedstrijd van donderdag tegen Ajax in de Europa League. De club won de uitwedstrijd tegen Napoli (1-0). Gustav Isaksen maakte in de 79e minuut het enige doelpunt, op aangeven van de Nederlander Tijjani Noslin.
Noslin, geboren in Amsterdam, stond pas zeven minuten in het veld toen hij de openingstreffer voorbereidde. Hij scoorde donderdag driemaal tijdens een duel met Napoli in de achtste finale van de Italiaanse beker (3-1). Noslin speelde vorig jaar nog voor Fortuna Sittard, dat hem eind januari aan Hellas Verona verkocht. Lazio betaalde afgelopen zomer 15 miljoen euro voor hem.
Napoli verspeelde door de nederlaag de koppositie aan Atalanta, dat vrijdag al won van AC Milan (2-1). De nieuwe koploper uit Bergamo heeft een voorsprong van 2 punten op Napoli. Lazio staat vijfde met evenveel punten als het als derde geklasseerde Internazionale, dat wel een duel minder heeft gespeeld.
Lazio leidt de groepsfase van de Europa League met 13 punten. Ajax heeft 10 punten verzameld in vijf speelronden.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink wil met de voetbalsters van het Nederlands elftal vaker eerder op de avond spelen. Zo hoopt hij meer publiek naar de thuiswedstrijden te trekken. Bij het gewonnen WK-kwalificatieduel met Frankrijk (2-1), dat dinsdagavond om 20.45 uur begon, was het Rat Verlegh Stadion in Breda met zo'n 6500 mensen voor slechts iets meer dan een kwart gevuld.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Debutante Renee van Asten "wist niet wat ze voelde" bij haar openingstreffer voor Oranje tegen Frankrijk (2-1-winst). "Dit heb ik nog nooit gevoeld. Het was puur geluk, enthousiasme. Onbeschrijflijk eigenlijk. Ik zakte bijna door mijn voeten", zei de 19-jarige verdedigster van Ajax na het duel in Breda.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.
4 uur geledenBREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
6 uur geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
9 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
17 uur geleden