Lazio verslaat Inter en neemt tweede plaats in Serie A over
ROME (ANP) - Lazio lijkt serieus mee te gaan doen in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel. Het team van coach Simone Inzaghi won zondag de topper van Internazionale: 2-1.
Lazio keek bij rust nog tegen een achterstand aan. De Engelsman Ashley Young scoorde kort voor rust. Ciro Immobile maakte in de 50e minuut vanaf de strafschopstip gelijk. De Serviër Sergej Milinkovic-Savic bracht Lazio in de 69e minuut op voorsprong. De thuisploeg hield die voorsprong vast.
Oranje-international Stefan de Vrij deed de gehele wedstrijd mee bij Inter en kreeg aan het begin van de tweede helft een gele kaart.
Juventus, dat zondag met 2-0 van Brescia won, is na 24 speelronden koploper met 57 punten. Lazio staat nu tweede met 56 punten. Inter moet met 54 punten voorlopig met de derde plek genoegen nemen.
Meer uit Voetbal
LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
21 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
43 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
45 minuten geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
49 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.
51 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.
55 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.
2 uur geleden