Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lazio verslaat Inter en neemt tweede plaats in Serie A over

Lazio verslaat Inter en neemt tweede plaats in Serie A over

ROME (ANP) - Lazio lijkt serieus mee te gaan doen in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel. Het team van coach Simone Inzaghi won zondag de topper van Internazionale: 2-1.

Lazio keek bij rust nog tegen een achterstand aan. De Engelsman Ashley Young scoorde kort voor rust. Ciro Immobile maakte in de 50e minuut vanaf de strafschopstip gelijk. De Serviër Sergej Milinkovic-Savic bracht Lazio in de 69e minuut op voorsprong. De thuisploeg hield die voorsprong vast.

Oranje-international Stefan de Vrij deed de gehele wedstrijd mee bij Inter en kreeg aan het begin van de tweede helft een gele kaart.

Juventus, dat zondag met 2-0 van Brescia won, is na 24 speelronden koploper met 57 punten. Lazio staat nu tweede met 56 punten. Inter moet met 54 punten voorlopig met de derde plek genoegen nemen.

Meer uit Voetbal

Ten Hag heeft Antony en Højlund terug voor duel met Galatasaray

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag kan bij Manchester United weer een beroep doen op aanvaller Antony en Rasmus Højlund. United neemt het woensdagavond in de Champions League, op Turkse bodem, op tegen Galatasaray.

33 minuten geleden
Sevilla-coach Alonso onder grote druk in aanloop naar duel met PSV

SEVILLA (ANP) - Trainer Diego Alonso staat onder grote druk bij Sevilla. De Uruguayaan kreeg een dag voor de ontmoeting met PSV in de groepsfase van de Champions League, in een afgeladen perszaal op het trainingscomplex, bijna alleen maar vragen over zijn toekomst.

58 minuten geleden
Barça heeft captain Sergi Roberto terug, succesvolle operatie Gavi

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft weer de beschikking over captain Sergi Roberto. De 31-jarige verdediger is fit genoeg om woensdagavond mee te doen in de Champions League-wedstrijd tegen Porto. Barça meldt dat Gavi een succesvolle knieoperatie heeft ondergaan.

1 uur geleden
PSV met Lang, Obispo en Mauro Júnior naar Sevilla

EINDHOVEN (ANP) - PSV is met Noa Lang, Armando Obispo en Mauro Júnior vertrokken naar Spanje voor de belangrijke Champions League-wedstrijd van woensdag tegen Sevilla. Het drietal keerde afgelopen weekeinde in het uitduel met FC Twente (0-3) na blessures terug in de selectie van trainer Peter Bosz.

4 uur geleden
Van Bommel genomineerd voor Coach van het Jaar in België

BRUSSEL (ANP) - Mark van Bommel is in België genomineerd voor de titel van Coach van het Jaar. De trainer van Royal Antwerp FC heeft concurrentie van de in het baanwielrennen actieve Kenny De Ketele en van basketbalcoach Rachid Meziane.

6 uur geleden
WK voetbal 2027 kan miljoenen meer opleveren dan eerdere EK's

ZEIST (ANP) - Nederland, België en Duitsland willen in 2027 het "beste WK voetbal voor vrouwen ooit" organiseren. De opbrengsten zouden naar verwachting van de KNVB ongeveer een vijfde hoger uitvallen dan die van het mondiale toernooi in Australië en Nieuw-Zeeland van afgelopen zomer. Voor de Nederlandse economie zou de komst van het toernooi een impuls van 194 miljoen euro betekenen, berekende adviesbureau PwC.

6 uur geleden
Duel op Wembley is voor ervaren Oranjevrouwen 'overtreffende trap'

ZEIST (ANP) - Voor de voetbalsters van het Nederlands elftal gaat vrijdag op Wembley een nieuwe droom in vervulling. In het iconische stadion in Londen zitten zeker 70.000 fans op de tribunes voor het belangrijke Nations League-duel met Engeland. Hoewel veel speelsters al zeker twee WK's hebben meegemaakt, is Wembley volgens international Victoria Pelova en bondscoach Andries Jonker toch "de overtreffende trap".

7 uur geleden