Lazio verslaat Genoa en houdt Juventus in het vizier
GENUA (ANP) - Lazio heeft in de Serie A de derde overwinning op rij behaald. Trainer Simone Inzaghi zag zijn elftal zondag het laaggeklasseerde Genoa verslaan: 2-3. Lazio blijft daardoor meedoen in de strijd om de landstitel. Koploper Juventus, dat zaterdag met 2-1 won bij SPAL, heeft 1 punt meer.
Lazio leidde bij rust met 0-1. Adam Marusic scoorde al in de 2e minuut. Kort na de pauze verdubbelde Ciro Immobile de voorsprong. Voor de aanvaller betekende het alweer zijn 27e treffer dit seizoen in de competitie.
Francesco Cassata bracht de spanning na een klein uur spelen met de 1-2 terug. Via een vrije trap van Danilo Cataldi liep Lazio weer uit. Kort voor tijd benutte aanvoerder Domenico Criscito een strafschop, maar verder kwam Genoa niet.
Wedstrijden afgelast
Oud-Ajacied Lasse Schöne deed de gehele wedstrijd mee bij Genoa, dat op de achttiende plaats blijft staan. De nummers 18 tot en met 20 degraderen naar de Serie B.
Vier wedstrijden in de Serie A gaan zondag niet door vanwege twee uitbraken van het nieuwe coronavirus in het noorden van Italië.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
6 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
6 uur geleden