Lazio verslaat Genoa en houdt Juventus in het vizier
GENUA (ANP) - Lazio heeft in de Serie A de derde overwinning op rij behaald. Trainer Simone Inzaghi zag zijn elftal zondag het laaggeklasseerde Genoa verslaan: 2-3. Lazio blijft daardoor meedoen in de strijd om de landstitel. Koploper Juventus, dat zaterdag met 2-1 won bij SPAL, heeft 1 punt meer.
Lazio leidde bij rust met 0-1. Adam Marusic scoorde al in de 2e minuut. Kort na de pauze verdubbelde Ciro Immobile de voorsprong. Voor de aanvaller betekende het alweer zijn 27e treffer dit seizoen in de competitie.
Francesco Cassata bracht de spanning na een klein uur spelen met de 1-2 terug. Via een vrije trap van Danilo Cataldi liep Lazio weer uit. Kort voor tijd benutte aanvoerder Domenico Criscito een strafschop, maar verder kwam Genoa niet.
Wedstrijden afgelast
Oud-Ajacied Lasse Schöne deed de gehele wedstrijd mee bij Genoa, dat op de achttiende plaats blijft staan. De nummers 18 tot en met 20 degraderen naar de Serie B.
Vier wedstrijden in de Serie A gaan zondag niet door vanwege twee uitbraken van het nieuwe coronavirus in het noorden van Italië.
Meer uit Voetbal
DALLAS (ANP) - Het WK voetbal zal als gepland doorgaan in 2026, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft operationeel directeur Heimo Schirgi van de FIFA gezegd. "Op een gegeven moment zullen we een oplossing vinden en zal het WK uiteraard doorgaan. Het WK is te groot. We hopen ook dat iedereen die zich heeft gekwalificeerd, kan meedoen", zei Schirgi tijdens een bijeenkomst in Dallas.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - Twee voetballers zijn levenslang geschorst in de Verenigde Staten omdat ze hebben gegokt op wedstrijden in de Major League Soccer (MLS). Het zijn de Ghanees Yaw Yeboah en Derrick Jones, een Amerikaan die is geboren in Ghana. Yeboah speelde interlands voor Ghana en is oud-speler van FC Twente.
2 uur geledenCANBERRA (ANP) - Australië heeft vijf Iraanse voetbalsters een humanitair visum verstrekt. De speelsters vroegen asiel aan nadat ze voorafgaand aan een wedstrijd in Australië vorige week niet meezongen met het Iraanse volkslied. Dat werd in Iran gezien als daad van verzet tegen de islamitische republiek, waarna de vijf in Iraanse staatsmedia werden neergezet als verraders.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.
12 uur geledenATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
23 uur geleden