Lazio verliest bij hekkensluiter Salernitana
SALERNO (ANP) - Lazio heeft in aanloop naar de belangrijke Champions League-wedstrijd tegen Celtic een nederlaag geleden. Hekkensluiter Salernitana, dat dit seizoen nog niet had gewonnen, was met 2-1 te sterk voor het elftal van coach Maurizio Sarri.
Halverwege leidde Lazio nog. Aanvaller Ciro Immobile benutte kort voor rust een strafschop. De Cyprioot Grigoris Kastanos maakte in de 55e minuut gelijk, waarna Antonio Candreva halverwege de tweede helft zorgde voor het winnende doelpunt.
Voor Lazio, dat op de tiende plaats staat, was het al de zesde nederlaag dit seizoen in de Serie A. De nummer 2 van vorig seizoen ontvangt dinsdag Celtic. Lazio staat in groep E van de Champions League, met nog twee speelronden te gaan, op de tweede plaats met 7 punten. Feyenoord is derde met 6 punten.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
10 uur geleden