Lazio verliest bij hekkensluiter Salernitana
SALERNO (ANP) - Lazio heeft in aanloop naar de belangrijke Champions League-wedstrijd tegen Celtic een nederlaag geleden. Hekkensluiter Salernitana, dat dit seizoen nog niet had gewonnen, was met 2-1 te sterk voor het elftal van coach Maurizio Sarri.
Halverwege leidde Lazio nog. Aanvaller Ciro Immobile benutte kort voor rust een strafschop. De Cyprioot Grigoris Kastanos maakte in de 55e minuut gelijk, waarna Antonio Candreva halverwege de tweede helft zorgde voor het winnende doelpunt.
Voor Lazio, dat op de tiende plaats staat, was het al de zesde nederlaag dit seizoen in de Serie A. De nummer 2 van vorig seizoen ontvangt dinsdag Celtic. Lazio staat in groep E van de Champions League, met nog twee speelronden te gaan, op de tweede plaats met 7 punten. Feyenoord is derde met 6 punten.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
17 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
21 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
22 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
1 dag geleden