Lazio verliest bij hekkensluiter Salernitana
SALERNO (ANP) - Lazio heeft in aanloop naar de belangrijke Champions League-wedstrijd tegen Celtic een nederlaag geleden. Hekkensluiter Salernitana, dat dit seizoen nog niet had gewonnen, was met 2-1 te sterk voor het elftal van coach Maurizio Sarri.
Halverwege leidde Lazio nog. Aanvaller Ciro Immobile benutte kort voor rust een strafschop. De Cyprioot Grigoris Kastanos maakte in de 55e minuut gelijk, waarna Antonio Candreva halverwege de tweede helft zorgde voor het winnende doelpunt.
Voor Lazio, dat op de tiende plaats staat, was het al de zesde nederlaag dit seizoen in de Serie A. De nummer 2 van vorig seizoen ontvangt dinsdag Celtic. Lazio staat in groep E van de Champions League, met nog twee speelronden te gaan, op de tweede plaats met 7 punten. Feyenoord is derde met 6 punten.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
20 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
23 minuten geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
39 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
4 uur geleden