Lazio passeert Atalanta met winst in Bergamo
BERGAMO (ANP) - Lazio heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie de vijfde plaats overgenomen van Atalanta door het onderlinge duel in Bergamo met 3-1 te winnen. De Romeinse ploeg kwam op 37 punten, 1 meer dan Atalanta. De achterstand van Lazio op koploper AC Milan bedraagt 9 punten.
De ploeg van trainer Simone Inzaghi kwam al vroeg op voorsprong via een doelpunt van Adam Marusic. Joaquin Correa tekende kort na rust voor de 0-2. Mario Pasalic bracht in de slotfase de spanning nog even terug, maar invaller Vedat Muriqi zorgde er al snel weer voor dat Lazio wederom een marge van twee doelpunten had.
Wesley Hoedt bleef bij de Romeinse ploeg op de bank zitten. Marten de Roon speelde de hele wedstrijd voor Atalanta, waarbij de geblesseerde Hans Hateboer ontbrak. Sam Lammers viel halverwege de tweede helft in.
Met Kevin Strootman in de basis won Genoa met 3-0 bij Crotone. Mattia Destro nam twee doelpunten voor zijn rekening. Strootman werd een kwartier voor tijd met geel op zak gewisseld.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
8 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
10 uur geledenMADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.
21 uur geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
1 dag geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
1 dag geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
1 dag geleden