
Lazio moet harde kern missen na apengeluiden richting Lukaku
ROME (ANP/AFP) - Lazio moet het één thuisduel zonder de harde kern doen. Dat komt doordat meerdere supporters apengeluiden maakten in de richting van AS Roma-spits Romelu Lukaku. Dat gebeurde woensdag in het bekerduel tussen de twee rivalen.
De Italiaanse voetbalbond bepaalt nu dat de tribunes waar de harde kern van Lazio normaal zit dicht moeten blijven op 28 januari. Dan spelen de Romeinen tegen Napoli in de Serie A. De bond noemt het gedrag richting Lukaku "lomp, beledigend en racistisch".
Na de wedstrijd, die met 1-0 werd gewonnen door Lazio, liep het ook volledig uit de hand buiten het stadion. Er braken gevechten uit tussen supporters van beide clubs en daarnaast werd er met vuurwerk gegooid. Ook werd een fan in zijn buik gestoken in een café.
Het is niet voor het eerst dat Lazio negatief in het nieuws komt. Eerder ging het ook al mis tegen AS Roma. Daarnaast werd verdediger Samuel Umtiti vorig seizoen racistisch bejegend.
Meer uit Voetbal
MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille heeft de koppositie in Frankrijk overgenomen van Paris Saint-Germain. Mason Greenwood hielp de thuisploeg met vier treffers langs Le Havre: 6-2.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is al vroeg in het seizoen ver achteropgeraakt in de strijd om de bovenste plaatsen van de Eredivisie. De ploeg van trainer John Heitinga leed tegen AZ (0-2) de eerste competitienederlaag, na vier gelijke spelen in uitduels.
11 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is ondanks twee treffers van Sydney van Hooijdonk in het thuisduel met PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 2-2-gelijkspel. De spits zette de thuisploeg met zijn derde en vierde doelpunt in vier wedstrijden op een 2-0-voorsprong, maar daar herstelden de Zwollenaren zich van.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen AZ verloren: 0-2. De bezoekers uit Alkmaar profiteerden voor rust van twee fouten in de defensie van de ploeg van trainer John Heitinga.
11 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft dankzij een zege bij AS Roma (0-1) de koppositie overgenomen van de concurrent. De twee ploegen hebben net als kampioen Napoli 15 punten uit zeven wedstrijden, de club uit Milaan heeft het beste doelsaldo.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiszege op Go Ahead Eagles (2-1) te spreken over de manier waarop Yarek Gasiorowski zich herstelde van een grote fout. De jonge verdediger speelde de bal na ruim een uur spelen bij een voorsprong van 2-0 niet goed terug op doelman Matej Kovar, waarna Go Ahead-spits Milan Smit kon profiteren.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in het thuisduel met FC Volendam de eerste zege geboekt sinds 31 augustus. De ploeg van trainer Ron Jans stond halverwege op een 1-0-achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht: 3-1.
14 uur geleden