Lazio klopt AS Roma in beladen stadsderby
ROME (ANP) - Lazio heeft de beladen stadsderby van Rome gewonnen. De ploeg van trainer Maurizio Sarri was in 'Derby della Capitale' te sterk voor AS Roma (3-2).
Sergej Milinkovic-Savic en Pedro scoorden binnen 20 minuten voor Lazio. Pedro trof op 15 mei van dit jaar nog doel voor AS Roma tegen Lazio.
Roger Ibañez deed vlak voor rust iets terug voor AS Roma. Maar Felipe Anderson herstelde in de tweede helft de marge van twee doelpunten voor Lazio. Vervolgens benutte Jordan Veretout nog een strafschop voor de verliezende formatie van trainer José Mourinho (3-2).
Rick Karsdorp speelde de hele wedstrijd voor AS Roma, dat voorlopig vierde staat in de Serie A met 12 punten. Napoli speelt zondagavond nog tegen Cagliari en kan op 18 punten komen. Lazio heeft nu in zes duels 11 punten verzameld.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - Ricardo Pepi ontbreekt in de selectie van de Verenigde Staten voor de komende duels met Haïti in de kwartfinale van de Nations League. Bondscoach Mauricio Pochettino vindt het verstandiger dat de spits de komende weken bij PSV helemaal fit wordt.
37 minuten geledenZEIST (ANP) - Frenkie de Jong is terug bij het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández heeft de middenvelder van FC Barcelona opgeroepen voor de laatste interlands in de groepsfase van de Nations League tegen Griekenland en Duitsland.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Jobe Bellingham is voor het eerst opgenomen in de selectie van de nationale voetbalploeg van Engeland. Bondscoach Thomas Tuchel heeft het 21-jarige broertje van vedette Jude van Real Madrid uitgenodigd voor de komende duels met Kroatië en Spanje in de Nations League.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA/RTR) - Trainer Vincent Kompany van FC Bayern München is goed op weg naar een volledig herstel, maar een datum voor zijn terugkeer is nog niet bekend. Dat zei zijn assistent Aaron Danks in een persconferentie in aanloop naar de uitwedstrijd in de Bundesliga tegen Mainz.
1 uur geledenSINT-TRUIDEN (ANP) - De Belgische voetbalclub STVV uit Sint-Truiden heeft Jonas De Roeck als de nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Hij is de opvolger van de eerder deze week ontslagen Frédéric De Meyer. De Roeck neemt per direct de trainingen over van assistent Sepp De Roover, die donderdag op de bank zat bij de 1-1 van STVV tegen het Noorse SK Brann.
2 uur geledenLISSABON (ANP/DPA) - Bondscoach Jorge Jesus van Portugal betreurt het dat Cristiano Ronaldo niet meer voor het nationale elftal zal uitkomen. "Het is zijn beslissing en ik moet dat accepteren, maar ik had hem graag erbij gehouden. Ik heb hem ook gevraagd beschikbaar te blijven, maar er is geen weg meer terug", vertelde Jesus op de Portugese zender Canal 11.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit beschouwt zijn afgelopen blessure als een "leermoment". Dat zei de 20-jarige aanvallende middenvelder donderdagavond na zijn rentree bij AZ in de met 2-1 verloren Europa League-wedstrijd tegen Juventus. "Ik ben eigenlijk iets te snel weer begonnen", bekende Smit.
12 uur geleden