Lazio haalt uit in Serie A, eerste treffer Adekanye
ROME (ANP) - Lazio heeft in de Serie A flink uitgehaald tegen degradatiekandidaat SPAL. De Romeinse club zegevierde voor eigen publiek met 5-1. Topschutter Ciro Immobile scoorde twee keer. Hij bracht zijn competitietotaal op 25. Ook ploeggenoot Felipe Caicedo bracht twee treffers op zijn naam.
De vijfde goal van Lazio nam de Nederlandse invaller Bobby Adekanye voor zijn rekening. De geboren Nigeriaan speelde in de jeugdopleiding van Ajax, FC Barcelona en PSV. Na vier jaar bij Liverpool vertrok hij vorig jaar zomer naar Lazio. In zijn derde competitiewedstrijd maakte hij zijn eerste doelpunt in de Serie A.
Met 49 punten steeg Lazio voorlopig naar de tweede plaats, met vijf punten minder dan koploper Juventus. Inter kan zondagavond in de uitwedstrijd tegen Udinese de tweede plek heroveren.
Atalanta, met Hans Hateboer en Marten de Roon in de gelederen, speelde gelijk tegen Genoa (2-2). Ook het duel tussen AC Milan en Hellas Verona eindigde gelijk (1-1). Sofyan Amrabat (onder meer ex-Feyenoord) kreeg bij de bezoekers rood in de 68e minuut wegens grof spel.
Meer uit Voetbal
PADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.
1 uur geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ismael Saibari is tijdens de Eredivisie Awards in Utrecht gekroond tot beste speler van het afgelopen seizoen. De 25-jarige middenvelder van PSV kreeg de meeste stemmen van alle achttien aanvoerders. Saibari werd voor de derde keer op rij kampioen in de Eredivisie met PSV.
2 uur geledenLILLE (ANP) - Lille OSC heeft afscheid genomen van trainer Bruno Génésio. De Franse voetbalclub meldt dat het contract van de 59-jarige trainer niet wordt verlengd.
3 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao is onder grote belangstelling begonnen aan de eerste training in voorbereiding op het WK voetbal. De selectie van bondscoach Dick Advocaat begon op het veld van SJC Noordwijk aan een oefensessie voor circa achthonderd toeschouwers. Curaçao speelt zaterdag in Glasgow een oefenwedstrijd tegen Schotland.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft per direct afscheid genomen van trainer Massimiliano Allegri. De clubeigenaren grijpen fors in, want ook algemeen directeur Giorgio Furlani, sportief directeur Igli Tare en technisch directeur Geoffrey Moncada moeten vertrekken.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - President Claudia Sheinbaum van Mexico heeft bevestigd dat de voetballers van Iran in haar land kunnen verblijven tijdens het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens Sheinbaum wilden de Verenigde Staten niet dat Iran in dat land verbleef tijdens het toernooi. Iran speelt zijn drie groepswedstrijden in de Verenigde Staten.
6 uur geleden