Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lazio haalt uit in Serie A, eerste treffer Adekanye

Lazio haalt uit in Serie A, eerste treffer Adekanye

ROME (ANP) - Lazio heeft in de Serie A flink uitgehaald tegen degradatiekandidaat SPAL. De Romeinse club zegevierde voor eigen publiek met 5-1. Topschutter Ciro Immobile scoorde twee keer. Hij bracht zijn competitietotaal op 25. Ook ploeggenoot Felipe Caicedo bracht twee treffers op zijn naam.

De vijfde goal van Lazio nam de Nederlandse invaller Bobby Adekanye voor zijn rekening. De geboren Nigeriaan speelde in de jeugdopleiding van Ajax, FC Barcelona en PSV. Na vier jaar bij Liverpool vertrok hij vorig jaar zomer naar Lazio. In zijn derde competitiewedstrijd maakte hij zijn eerste doelpunt in de Serie A.

Met 49 punten steeg Lazio voorlopig naar de tweede plaats, met vijf punten minder dan koploper Juventus. Inter kan zondagavond in de uitwedstrijd tegen Udinese de tweede plek heroveren.

Atalanta, met Hans Hateboer en Marten de Roon in de gelederen, speelde gelijk tegen Genoa (2-2). Ook het duel tussen AC Milan en Hellas Verona eindigde gelijk (1-1). Sofyan Amrabat (onder meer ex-Feyenoord) kreeg bij de bezoekers rood in de 68e minuut wegens grof spel.

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

1 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

1 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

1 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

2 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

4 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

4 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

5 uur geleden