Lazio haalt uit in Serie A, eerste treffer Adekanye
ROME (ANP) - Lazio heeft in de Serie A flink uitgehaald tegen degradatiekandidaat SPAL. De Romeinse club zegevierde voor eigen publiek met 5-1. Topschutter Ciro Immobile scoorde twee keer. Hij bracht zijn competitietotaal op 25. Ook ploeggenoot Felipe Caicedo bracht twee treffers op zijn naam.
De vijfde goal van Lazio nam de Nederlandse invaller Bobby Adekanye voor zijn rekening. De geboren Nigeriaan speelde in de jeugdopleiding van Ajax, FC Barcelona en PSV. Na vier jaar bij Liverpool vertrok hij vorig jaar zomer naar Lazio. In zijn derde competitiewedstrijd maakte hij zijn eerste doelpunt in de Serie A.
Met 49 punten steeg Lazio voorlopig naar de tweede plaats, met vijf punten minder dan koploper Juventus. Inter kan zondagavond in de uitwedstrijd tegen Udinese de tweede plek heroveren.
Atalanta, met Hans Hateboer en Marten de Roon in de gelederen, speelde gelijk tegen Genoa (2-2). Ook het duel tussen AC Milan en Hellas Verona eindigde gelijk (1-1). Sofyan Amrabat (onder meer ex-Feyenoord) kreeg bij de bezoekers rood in de 68e minuut wegens grof spel.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
18 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
20 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
23 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
1 dag geleden