Lazio en Napoli komen niet tot scoren in Rome
ROME (ANP) - Lazio en Napoli zijn weinig opgeschoten tijdens het onderlinge duel in Rome. De ploegen kwamen in het Stadio Olimpico niet tot scoren: 0-0.
Lazio blijft na het gelijkspel op de zesde plaats staan, op 19 punten van koploper Juventus. Titelhouder Napoli bezet nog altijd de negende positie.
In een wedstrijd met weinig grote kansen was Valentín 'Taty' Castellanos een aantal keren gevaarlijk voor Lazio. Napoli kwam amper in de buurt van Lazio-keeper Ivan Provedel. De titelhouder mist nog Victor Osimhen, de topscorer van vorig seizoen. De spits is actief in de Afrika Cup met Nigeria.
Voor Lazio en Napoli was het de eerste competitiewedstrijd in twee weken tijd. Beide ploegen speelden een week geleden op het toernooi om de Italiaanse Supercup in Riyad. Lazio verloor in Saudi-Arabië de halve eindstrijd van Internazionale (0-3), waarna de ploeg uit Milaan Napoli versloeg in de finale (1-0).
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
5 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
9 uur geleden