Lazio en Napoli komen niet tot scoren in Rome
ROME (ANP) - Lazio en Napoli zijn weinig opgeschoten tijdens het onderlinge duel in Rome. De ploegen kwamen in het Stadio Olimpico niet tot scoren: 0-0.
Lazio blijft na het gelijkspel op de zesde plaats staan, op 19 punten van koploper Juventus. Titelhouder Napoli bezet nog altijd de negende positie.
In een wedstrijd met weinig grote kansen was Valentín 'Taty' Castellanos een aantal keren gevaarlijk voor Lazio. Napoli kwam amper in de buurt van Lazio-keeper Ivan Provedel. De titelhouder mist nog Victor Osimhen, de topscorer van vorig seizoen. De spits is actief in de Afrika Cup met Nigeria.
Voor Lazio en Napoli was het de eerste competitiewedstrijd in twee weken tijd. Beide ploegen speelden een week geleden op het toernooi om de Italiaanse Supercup in Riyad. Lazio verloor in Saudi-Arabië de halve eindstrijd van Internazionale (0-3), waarna de ploeg uit Milaan Napoli versloeg in de finale (1-0).
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
24 minuten geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
3 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
16 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
18 uur geleden