Lazio en Napoli komen niet tot scoren in Rome
ROME (ANP) - Lazio en Napoli zijn weinig opgeschoten tijdens het onderlinge duel in Rome. De ploegen kwamen in het Stadio Olimpico niet tot scoren: 0-0.
Lazio blijft na het gelijkspel op de zesde plaats staan, op 19 punten van koploper Juventus. Titelhouder Napoli bezet nog altijd de negende positie.
In een wedstrijd met weinig grote kansen was Valentín 'Taty' Castellanos een aantal keren gevaarlijk voor Lazio. Napoli kwam amper in de buurt van Lazio-keeper Ivan Provedel. De titelhouder mist nog Victor Osimhen, de topscorer van vorig seizoen. De spits is actief in de Afrika Cup met Nigeria.
Voor Lazio en Napoli was het de eerste competitiewedstrijd in twee weken tijd. Beide ploegen speelden een week geleden op het toernooi om de Italiaanse Supercup in Riyad. Lazio verloor in Saudi-Arabië de halve eindstrijd van Internazionale (0-3), waarna de ploeg uit Milaan Napoli versloeg in de finale (1-0).
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
1 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
3 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
20 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
21 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
22 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
22 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
23 uur geleden