Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lazio brengt Juventus eerste nederlaag toe

Lazio brengt Juventus eerste nederlaag toe

ROME (ANP) - Juventus heeft de eerste nederlaag van het seizoen in de Serie A moeten incasseren. In Rome ging de landskampioen met 3-1 onderuit tegen Lazio. Internazionale blijft daardoor koploper in Italiƫ. Inter had vrijdag 0-0 gespeeld tegen AS Roma en heeft twee punten meer.

Juventus, met Matthijs de Ligt in de basis, was nog wel op voorsprong gekomen in Rome. Ronaldo zette een fraaie aanval op met Rodrigo Bentancur en rondde die zelf af. Vlak voor rust kwam Lazio echter terug via Luiz Felipe. In de tweede helft schoot Sergej Milinkovic-Savic de thuisploeg op voorsprong. Hij nam een lange pass van Luis Alberto perfect aan in het duel met De Ligt en tikte de bal langs doelman Wojciech Szczesny. Juventus stond toen al met tien man na een rode kaart voor Juan Cuadrado.

Ciro Immobile kreeg een uitgelezen kans om Lazio vanaf 11 meter op een grotere marge te zetten. De Italiaanse spits faalde echter. Invaller Felipe Caicedo bepaalde de eindstand in de blessuretijd alsnog op 3-1.

Meer uit Voetbal

Milambo wint van Kluivert in League Cup

BOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert is er met Bournemouth niet in geslaagd de derde ronde van de League Cup te bereiken. De aanvallende middenvelder, hersteld van een kuitblessure, verloor het thuisduel met Brentford (0-2).

1 uur geleden
Borussia Dortmund verlengt contract trainer Kovac

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.

12 uur geleden
16-jarige invaller Ngumoha redt Liverpool diep in blessuretijd

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.

1 dag geleden
Inter begint competitie met ruime overwinning op Torino

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italiƫ. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.

1 dag geleden
GelreDome wil ook zonder amateurvoetbal miljoenen van Vitesse

ARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.

1 dag geleden
Immobile met dijbeenblessure twee maanden aan de kant bij Bologna

BOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.

1 dag geleden
Arsenal opnieuw enige tijd zonder geblesseerde Saka

LONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.

1 dag geleden