Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lazio bezorgt titelverdediger Internazionale eerste verlies

Lazio bezorgt titelverdediger Internazionale eerste verlies

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor het eerst dit seizoen een duel verloren in de Italiaanse serie A. Lazio was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de titelverdediger uit Milaan waar Oranje-international Stefan de Vrij als altijd een basisplaats had.

Collega-international Denzel Dumfries begon op de bank. De verdediger zag hoe zijn ploeg al na 12 minuten de leiding nam. Na een overtreding van Elseid Hysaj op Nicolò Barella mocht Ivan Perisic vanaf 11 meter raak schieten: 0-1.

Na ruim een uur werd het 1-1, opnieuw door een strafschop. Een handsbal van Alessandro Bastoni zorgde ervoor dat Ciro Immobile vanaf de stip gelijk kon maken. Kort erna kwam Dumfries alsnog in het veld. In de 81e minuut zette Felipe Anderson zijn ploeg op voorsprong nadat Inter-doelman Samir Handanovic een inzet van Immobile nog had gekeerd. Inter-spelers reageerden woest omdat Federico Dimarco geblesseerd op het veld lag en de bal naar hun mening buiten de lijnen had moeten worden getrapt. Bij het opstootje was Dumfries een van de spelers die geel kreeg. In de blessuretijd werd het zelfs nog 3-1 via Sergej Milinkovic-Savic.

Inter treft dinsdag in de Champions League het Moldavische FC Sheriff, de verrassende koploper in groep D.

Meer uit Voetbal

WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

1 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

1 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

4 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

6 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

8 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

9 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

10 uur geleden