Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lavreysen lijdt tegen Richardson zeldzame nederlaag op sprint

Lavreysen lijdt tegen Richardson zeldzame nederlaag op sprint

SAINT-QUENTIN-EN-YVELINES (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen heeft een zeldzame nederlaag geleden op de sprint. De olympisch kampioen verloor van de Brit Matthew Richardson in de eerste wedstrijd uit de Champions League op de piste van het Franse Saint-Quentin-en-Yvelines. Uitgerekend op die olympische piste was Lavreysen afgelopen zomer oppermachtig met drie gouden medailles.

Richardson was in de finale beduidend sneller dan Lavreysen. De Brabander zag de Brit in de voorlaatste bocht bovenlangs voorbijrazen en kon niet meer aanhaken. Richardson zocht na de finish meteen een prullenbak op om over te geven, zo diep was hij kennelijk gegaan. Jeffrey Hoogland strandde in de halve finales. Bij de vrouwen reikten Hetty van de Wouw en Steffie van der Peet niet tot de halve finales. De Britse wereldkampioene Emma Finucane won.

Op het onderdeel keirin boog Lavreysen opnieuw voor Richardson. De Brabander kwam als eerste uit de laatste bocht, maar de Brit zoefde hem in de laatste meters voorbij. Van der Peet streed moedig mee in de finale van de keirin bij de vrouwen en reed naar het brons. Alina Lisenko uit Rusland won voor Finucane.

Meer uit Voetbal

Neymar verlengt aflopend contract bij Santos met half jaar

SANTOS (ANP/RTR) - Neymar heeft zijn aflopende contract bij Santos verlengd tot het einde van dit jaar. Daarna is er opnieuw een optie om bij te tekenen, maakte de nummer 15 van Brazilië bekend.

8 minuten geleden
Chelsea naar achtste finales WK clubs na zege op Espérance

PHILADELPHIA (ANP/RTR) - Chelsea heeft zich met een eenvoudige zege op Espérance Tunis (3-0) geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs. Tosin Adarabioyo en Liam Delap maakten in de blessuretijd van de eerste helft het verschil voor de club uit Londen, die als nummer 2 van de groep Benfica treft in de volgende ronde.

32 minuten geleden
Benfica groepswinnaar op WK voor clubs na zege op Bayern

CHARLOTTE (ANP) - Benfica heeft zich als groepswinnaar geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs in de Verenigde Staten. De club uit Portugal versloeg in Charlotte in de laatste poulewedstrijd Bayern München met 1-0. De Duitse club was al zeker van de knock-outfase.

9 uur geleden
PEC Zwolle 'langere tijd' zonder Velanas door enkelblessure

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan voor "langere tijd" niet beschikken over Odysseus Velanas. De 27-jarige middenvelder is voorafgaand aan de eerste veldtraining van de voorbereiding geblesseerd geraakt aan een enkel en wordt binnenkort geopereerd. Dat meldt de club op de website.

17 uur geleden
Emanuelson aan de slag als assistent van Heitinga bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Urby Emanuelson gaat aan de slag als assistent van hoofdtrainer John Heitinga bij Ajax. Dat meldt de 39-jarige oud-speler van de club op X.

18 uur geleden
Simons en Geertruida krijgen Werner als trainer bij RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Oranje-internationals Xavi Simons en Lutsharel Geertruida krijgen bij RB Leipzig Ole Werner als nieuwe trainer. De 37-jarige Duitser ondertekende dinsdag een tweejarig contract bij de nummer 7 van vorig seizoen. RB Leipzig wist zich niet te plaatsen voor Europees voetbal.

19 uur geleden
Sporttribunaal CAS stelt AZ in het gelijk in zaak tegen UEFA

ALKMAAR (ANP) - AZ is door sporttribunaal CAS in het gelijk gesteld in een zaak tegen de UEFA. De Europese voetbalbond legde de Alkmaarse voetbalclub een boete van 40.000 euro op voor de ongeregeldheden in oktober 2023 rond de wedstrijd tegen Legia Warschau in de Conference League.

20 uur geleden