Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lavreysen grijpt macht terug op sprint in Champions League

Lavreysen grijpt macht terug op sprint in Champions League

APELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen heeft in de tweede wedstrijd uit de Champions League de macht in de sprint weer overgenomen. De olympisch kampioen was op de baan van het Omnisport van Apeldoorn ouderwets ongenaakbaar. Hij versloeg in de finale Nicholas Paul uit Trinidad en Tobago.

Lavreysen leed vorige week een zeldzame nederlaag op de sprint. Hij verloor in de eerste ronde van de Champions League op de piste van het Franse Saint-Quentin-en-Yvelines van de Brit Matthew Richardson. Richardson strandde in Apeldoorn in de halve finales. Dat gold ook voor Jeffrey Hoogland, de tweede Nederlander die uitkomt in de toonaangevende wedstrijdenserie.

Lavreysen moest op het onderdeel keirin de Colombiaan Cristian David Ortega voor zich dulden. De Brabander bleef wel Richardson voor en nam de leiding over in de stand van de sprintnummers.

Alina Lisenko uit Rusland won de sprint bij de vrouwen. Ze versloeg in de finale de Nieuw-Zeelandse Ellesse Andrews. Steffie van der Peet reikte tot de halve finales. Lisenko was ook de snelste op de keirin. Van der Peet werd vierde in de finale.

Meer uit Sport

Formule 1 nog zeker tien jaar in Las Vegas

LAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.

3 uur geleden
Volleybalsters verslaan Turkije in drie sets in Nations League

BRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.

7 uur geleden
Visser opnieuw derde op honderd meter horden in Diamond League

ROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geëindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).

9 uur geleden
Broeders-Bol bestempelt zichzelf bij FBK Games niet als favoriet

HENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.

10 uur geleden
Qualifier Chwalińska stunt weer en bereikt finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.

11 uur geleden
Andrejeva verslaat Kostjoek en bereikt finale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.

14 uur geleden
Verstappen voorzichtig over kansen bij Grand Prix van Monaco

MONACO (ANP) - Max Verstappen weet nog niet precies wat hij van de Red Bull kan verwachten in de straten van Monaco. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is daarom voorzichtig in vragen over zijn kansen bij de Grand Prix van Monaco. "De kwalificatie is het hoogtepunt van het weekend. Daar moet je presteren", was Verstappen duidelijk.

15 uur geleden