Lavreysen doet mee aan sprinttoernooi zesdaagse Rotterdam
HILVERSUM (ANP) - Harrie Lavreysen komt ook op de komende editie van de zesdaagse van Rotterdam in actie. De drievoudig olympisch kampioen baanwielrennen van de Spelen van Parijs heeft zijn deelname aan het sprinttoernooi toegezegd, meldt de organisatie.
Lavreysen heeft al meerdere keren deelgenomen aan het sprinttoernooi in Rotterdam. Vorig jaar won hij dat klassement. De 27-jarige baanwielrenner uit Luyksgestel is ook de houder van het baanrecord in Ahoy met een tijd van 9,733 seconden.
Wedstrijddirecteuren Peter Schep en Michael Zijlaard zijn blij met de komst van de olympisch kampioen. "Dat Harrie zijn olympische droom al maanden voor Parijs uitsprak en die ook nog waarmaakt, maakt hem heel bijzonder. Wij zijn als pure baanliefhebbers trots op zijn prestatie en op zijn deelname aan onze zesdaagse", zegt Zijlaard. "Harrie zal ongetwijfeld weer op jacht gaan naar die baanrecords."
De zesdaagse van Rotterdam vindt plaats van 10 tot en met 15 december.
Meer uit Sport
INDIAN WELLS (ANP/RTR) - Aryna Sabalenka staat in de kwartfinale van het masterstoernooi van Indian Wells. De Belarussische tennisster was in twee sets te sterk voor de Japanse Naomi Osaka: 6-2 6-4.
6 uur geledenPOUILLY-SUR-LOIRE (ANP) - Ineos Grenadiers heeft de ploegentijdrit in Parijs-Nice gewonnen. Over 23,5 kilometer van Cosne-Cours-sur-Loire naar Pouilly-sur-Loire was de Britse ploeg twee seconden sneller dan nummer 2 Lidl-Trek. De derde plek was op elf seconden van de winnaars voor Decathlon.
11 uur geledenSAN GIMIGNANO (ANP) - Wielrenner Mathieu van der Poel heeft de tweede etappe in Tirreno-Adriatico gewonnen. Hij kwam als eerste over de eindstreep in San Gimignano na een lastige finale over onverharde wegen. In een sprintje was hij te sterk voor de Mexicaan Isaac Del Toro en Italiaan Giulio Pellizzari. Het drietal was in de laatste kilometers van de etappe over 206 kilometer weggereden bij de concurrentie.
12 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft zijn tweede paralympische medaille gewonnen. De winnaar van het goud op de super-G won op dinsdag de supercombinatie. Hij was in de combinatie de snelste in de super-G en werd zesde in de slalom. Niels de Langen won een bronzen medaille bij de supercombinatie.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - Wereldkampioene kogelstoten Jessica Schilder voert de Nederlandse atletiekploeg aan voor de wereldkampioenschappen indoor, van 20 tot en met 22 maart in het Poolse Torun. Schilder voert met een stoot van 20,69 meter de wereldranglijst aan van dit jaar.
13 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur lijkt op weg naar zijn tweede paralympische medaille. De winnaar van het goud op de super-G leidt na het eerste onderdeel van de supercombinatie, toevallig ook de super-G. De medailles worden dinsdag rond 14.00 uur verdeeld na de slalom.
16 uur geledenMIAMI (ANP) - De honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam zijn definitief uitgeschakeld op de World Baseball Classic. De ploeg van bondscoach Andruw Jones kan niet meer bij de beste twee ploegen van de poule eindigen na de winst van de Dominicaanse Republiek op Israël in het stadion van de Miami Marlins: 10-1.
1 dag geleden