Lavreysen doet mee aan sprinttoernooi zesdaagse Rotterdam
HILVERSUM (ANP) - Harrie Lavreysen komt ook op de komende editie van de zesdaagse van Rotterdam in actie. De drievoudig olympisch kampioen baanwielrennen van de Spelen van Parijs heeft zijn deelname aan het sprinttoernooi toegezegd, meldt de organisatie.
Lavreysen heeft al meerdere keren deelgenomen aan het sprinttoernooi in Rotterdam. Vorig jaar won hij dat klassement. De 27-jarige baanwielrenner uit Luyksgestel is ook de houder van het baanrecord in Ahoy met een tijd van 9,733 seconden.
Wedstrijddirecteuren Peter Schep en Michael Zijlaard zijn blij met de komst van de olympisch kampioen. "Dat Harrie zijn olympische droom al maanden voor Parijs uitsprak en die ook nog waarmaakt, maakt hem heel bijzonder. Wij zijn als pure baanliefhebbers trots op zijn prestatie en op zijn deelname aan onze zesdaagse", zegt Zijlaard. "Harrie zal ongetwijfeld weer op jacht gaan naar die baanrecords."
De zesdaagse van Rotterdam vindt plaats van 10 tot en met 15 december.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Na Carlos Alcaraz heeft ook Alexander Zverev zich afgemeld voor de 53e editie van de ABN AMRO Open in Rotterdam. De 28-jarige Duitse tennisser kampt met een enkelblessure en heeft van zijn fysiotherapeut het advies gekregen rust te nemen.
11 minuten geledenKONYA (ANP) - Hetty van de Wouw is zonder te rijden haar Europese titel op de tijdrit kwijtgeraakt. De 27-jarige Nederlandse meldde zich op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya vlak voor de start van de tijdrit af. Het is onduidelijk wat de reden voor de afzegging is.
12 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De politie heeft woensdag een "grote groep personen" verzocht Feyenoord-directeur Dennis te Kloese niet meer te bedreigen. Dat deed de politie per sms. De telefoonnummers waarnaar de sms is verstuurd, had de politie achterhaald tijdens het onderzoek naar de recente bedreigingen aan het adres van Te Kloese.
17 minuten geledenKONYA (ANP) - Titelverdediger Harrie Lavreysen heeft zich op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya eenvoudig geplaatst voor de finale van het sprinttoernooi. De regerend olympisch, wereld- en Europees kampioen was twee keer te sterk voor de Rus Nikita Kiriltsev.
19 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout gaat zijn favorietenrol op de Olympische Spelen niet uit de weg. "Ik heb me nog nooit zo goed gevoeld. Ik voel me echt beter dan ooit", aldus de 24-jarige kopman van de Nederlandse ploeg, die in Milaan op de 500, 1000 en 1500 meter in actie komt en ook kans maakt op eremetaal op de aflossing en gemengde aflossing.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Yorick de Groot en Steven van de Velde gaan een nieuw beachvolleybalduo vormen namens TeamNL. De voormalige partner van De Groot, Stefan Boermans, besloot eind vorig jaar zijn carrière te pauzeren. Van de Veldes voormalige partner, Alexander Brouwer, is geblesseerd. Het nieuwe duo komt in maart op hun eerste internationale toernooi in actie, op het Elite 16-toernooi in Brazilië.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Bondscoach Niels Kerstholt denkt dat de Nederlandse shorttrackers er goed aan hebben gedaan de trainingsstage in Bormio eerder af te breken en de voorbereidingen op de Olympische Spelen in Milaan zelf voort te zetten. Dat vertelde hij na een training in een oefenhal onder de Milano Ice Skating Arena, waar vanaf komende week de olympische wedstrijden zijn.
7 uur geleden