Late treffer levert Leverkusen alsnog punt op
AUGSBURG (ANP) - Bayer Leverkusen dreigt de aansluiting met de top vier in de Bundesliga te verliezen. De ploeg van trainer Peter Bosz speelde zondag met het nodige geluk met 1-1 gelijk bij FC Augsburg. Leverkusen staat vijfde en heeft inmiddels 5 punten achterstand op de nummers 3 en 4, respectievelijk VfL Wolfsburg en Eintracht Frankfurt die beide wonnen.
Op het punt was al niet meer gerekend want verdediger Edmond Tapsoba scoorde in de vierde minuut van de blessuretijd. Het duel werd ook meteen beƫindigd.
Augsburg, met Jeffrey Gouweleeuw als aanvoerder, leidde al na 5 minuten door een doelpunt van Florian Niederlechner. Dat betekende dat Leverkusen er voor de tiende keer op rij niet in slaagde de nul te houden in een competitieduel.
Bij Leverkusen had Timothy Fosu-Mensah een basisplaats. Nieuwkomer Jeremie Frimpong, overgekomen van Celtic, kwam na een klein uur in het veld.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
7 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
7 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabiƫ versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
7 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
7 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
9 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
13 uur geleden