Late treffer levert Leverkusen alsnog punt op
AUGSBURG (ANP) - Bayer Leverkusen dreigt de aansluiting met de top vier in de Bundesliga te verliezen. De ploeg van trainer Peter Bosz speelde zondag met het nodige geluk met 1-1 gelijk bij FC Augsburg. Leverkusen staat vijfde en heeft inmiddels 5 punten achterstand op de nummers 3 en 4, respectievelijk VfL Wolfsburg en Eintracht Frankfurt die beide wonnen.
Op het punt was al niet meer gerekend want verdediger Edmond Tapsoba scoorde in de vierde minuut van de blessuretijd. Het duel werd ook meteen beëindigd.
Augsburg, met Jeffrey Gouweleeuw als aanvoerder, leidde al na 5 minuten door een doelpunt van Florian Niederlechner. Dat betekende dat Leverkusen er voor de tiende keer op rij niet in slaagde de nul te houden in een competitieduel.
Bij Leverkusen had Timothy Fosu-Mensah een basisplaats. Nieuwkomer Jeremie Frimpong, overgekomen van Celtic, kwam na een klein uur in het veld.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Het is nog onduidelijk hoe groot de schade aan het dak van De Kuip is nadat er dinsdagavond vuurwerk van buiten het stadion op werd geschoten. Een woordvoerder van de Rotterdamse club laat weten dat het extra onderzoek vergt om dit precies vast te stellen.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente-coach John van den Brom kan donderdag in het duel met Pafos FC in de Conference League weer beschikken over Daouda Weidmann. De middenvelder was in de wedstrijd tegen Excelsior geschorst.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Julian Brandt komt donderdag niet met Ajax in actie in Denemarken tegen FC Midtjylland. Dat heeft de Amsterdamse club op de eigen website bekendgemaakt. De 30-jarige Duitser raakte zaterdag geblesseerd in het duel met AZ en behoort niet tot de selectie van coach Míchel Sánchez voor de wedstrijd in de Conference League. Ook Sofyan Amrabat moet vanwege een blessure de wedstrijd missen.
5 uur geledenCASABLANCA (ANP) - Bondscoach Mohamed Ouahbi van het Marokkaanse voetbalelftal heeft AZ-aanvaller Ayoub Oufkir opgenomen in zijn selectie voor de komende twee interlands tegen Niger. Zijn oproep voor Marokko is opvallend, omdat de 20-jarige Oufkir in oktober nog zijn debuut maakte in Jong Oranje. Hij speelde in de wedstrijden tegen Jong Noorwegen, Jong Slovenië en Jong Bosnië en Herzegovina.
6 uur geledenLYON (ANP) - De Portugese coach Paulo Fonseca stapt vrij plotseling over van de Franse club Olympique Lyon naar de Portugese club Sporting uit Lissabon. Lyon meldt de overgang op zijn website. "Het is een onverwacht besluit dat Olympique Lyon betreurt, zeker gezien het moment; zo midden in het seizoen", laat de Franse club weten in de verklaring.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.
21 uur geleden